SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki do polskiego klasa 4 liceum – wszelkie materiały konieczne do skończenia szkoły i zdania matury

Książki do polskiego klasa 4 liceum to wszystkie niezbędne materiały dla każdego maturzysty. Ostatnia klasa szkoły średniej to w końcu nielada wyzwanie! Nie dość, że trzeba sprostać bieżącym wyzwaniom, to jeszcze wisi nad Tobą widmo matury… Dlatego właśnie nazywa się ją egzaminem dojrzałości, ponieważ udowadnia, że jesteś w stanie sprostać wielu zadaniom i poradzić sobie w trudnych sytuacjach. To ogromny powód do dumy, gdy już uda się przez ten czas przebrnąć! Język polski jest przedmiotem na maturze obowiązkowym, dlatego niezależnie od tego, czy pałasz do niego miłością czy wręcz przeciwnie, robi Ci się słabo na myśl o analizowaniu kolejnego wiersza, musisz nauczyć się przynajmniej podstaw. Ułatwią Ci to z pewnością książki do polskiego klasa 4 liceum! Znajdziesz wśród nich zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia, repetytoria, maturalne karty pracy oraz wszelkiego rodzaju materiały pomocnicze, które ułatwią Ci uzyskanie wykształcenia średniego oraz zdanie matury.

Język polski klasa 4 po podstawówce – zakres materiału

Język polski klasa 4 po podstawówce spełnia wszystkie wymogi dotyczące podstawy nauczania. Podręczniki i ćwiczenia obejmują swoim materiałem okres literacki po 1945 roku. Uczniowie mają dzięki nim szansę wzbogacić własne słownictwo, poszerzyć wiedzę z zakresu językoznawstwa, a także zapoznać się z największymi dziełami ze świata literatury i sztuki. Repetytoria i maturalne karty pracy umożliwiają dogłębne zebranie dotychczasowej wiedzy, uporządkowanie jej i sprawdzenie swoich umiejętności. Język polski klasa 4 po podstawówce to perfekcyjne przygotowanie do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dzięki tym materiałom uczniowie mają szansę zgromadzić motywy literackie, które z pewnością przydadzą się przy pisaniu wypracowania, ćwiczyć umiejętności czytania ze zrozumieniem i odpowiadania na często skomplikowane pytania tak, by uzyskać jak największą liczbę punktów na egzaminie.

Język polski klasa 4 liceum i technikum – doskonałe przygotowanie nie tylko do matury!

Kup język polski klasa 4 liceum i technikum na Gandalf.com.pl i zdaj wszystkie sprawdziany oraz najważniejszy egzamin w szkole średniej bez żadnego stresu! Przygotuj się dobrze do matury, by dostać się na wymarzone studia humanistyczne, takie jak wszelkiego rodzaju filologie. Język polski to przedmiot, który przydaje się nie tylko w szkole, ale także w życiu codziennym. Wybierz mądrze i zdobywaj wiedzę, która stanowi bezcenną wartość we współczesnym świecie. Język polski klasa 4 liceum i technikum przygotuje Cię nie tylko do matury, ale również do fascynujących dyskusji dotyczących kultury. A jeśli szukasz także materiałów dla klasy czwartej szkoły średniej z innych przedmiotów, znajdziesz je na naszej stronie!


... ...
liceum i technikum
klasa 4
język polski
Zobacz więcej produktów