Podręczniki Zrozumieć przeszłość : seria podręcznikowa w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć przeszłość – cykl na Gandalf.com.pl

Cykl podręczników Zrozumieć przeszłość mają na celu przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego z historii. Książki wydawane są przez Nową Erę. Sprawdź ofertę Gnadlaf.com.pl w kategorii: Zrozumieć przeszłość seria.

Zrozumieć przeszłość seria

Zrozumieć przeszłość – seria jest podstawą dobrego przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego. Wysokiej jakości zdjęcia, mapy, biogramy oraz infografiki znajdują się w każdej części podręczników z cyklu Zrozumieć przeszłość. Nowa Era zatrudniła grono ekspertów, którzy wyselekcjonowali teksty źródłowe tak, aby budziły one zainteresowanie uczniów, jednocześnie pozostając w zgodzie z obowiązującą podstawą programową. Materiały zawarte w książkach opracowane są w chronologiczny sposób. Zrozumieć przeszłość cykl jest szeroko polecany nie tylko przez nauczycieli, ale także zadowolonych z wysokiego wyniku na egzaminie dojrzałości uczniów.

Seria Zrozumieć przeszłość to nie tylko podręczniki, ale i maturalne karty pracy, które pomagają w utrwalaniu wiedzy zdobytej na lekcji oraz przygotowaniu się do matury poprzez rozwiązywanie przykładowych testów, składających się z pytań często pojawiające się na właściwym egzaminie.z1
z1
Advertisement