Podręczniki Draco | Gandalf.com.pl (wg popularności malejąco)
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Draco

Wydawnictwo Draco zajmuje się publikacją książek przeznaczonych do nauki języków obcych, dla których wyznacznikami są nowoczesne wzorce oraz aktualna specyfika polskiej szkoły.

Jakie jest Wydawnictwo Draco?


Wydawnictwo Draco to polskie przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Draco zajmuje się zamówieniami detalicznymi i hurtowymi. Z ich usług korzystają najczęściej nauczyciele i uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Podręczniki Wydawnictwa Draco


Specjalnością Wydawnictwa Draco są podręczniki do nauki języków obcych, chociażby do języka francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, łaciny. W ofercie znajdziemy również materiały, które mają charakter pomocniczy i multimedialny. Wydawnictwo stawia przede wszystkim na jakość i ponadczasowość. Podręczniki Wydawnictwa Draco są wieloletnie, dzięki czemu Twój zakup nie jest jednorazowy. Bez problemu wybierzesz podręcznik, który opisany jest odpowiednim poziomem językowym w tytule, a także dobierzesz do niego zeszyt ćwiczeń. Wydawnictwo Draco podręczniki tworzy na podstawie europejskiego systemu nauczania.

Wydawnictwo Draco podręczniki


W podręcznikach Wydawnictwa Draco  spotykamy się z odpowiednim rozłożeniem treści, które mają pomóc w wyćwiczeniu umiejętności pisania, czytania, słuchania, mówienia. Uczniowie mają okazję przejść przez poszczególne etapy nauczania, to znaczy poziom podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany. Wydawnictwo Draco duży nacisk kładzie także na stronę graficzną podręczników. Draco prosi o opracowanie merytoryczne książek czynnych zawodowo nauczycieli i egzaminatorów.  Do podręczników przygotowywanych przez Wydawnictwo Draco dołączane są płyty CD z nagraniami lektorów, którzy pochodzą z Hiszpanii, Francji, Rosji. Mają one ułatwić oswojenie się z brzmieniem języków, których się uczymy.

Wydawnictwo Draco języki


Draco podejmuje próbę kształcenia języków obcych w nowoczesny sposób – to nie tylko suchy wykład, ale także zagłębianie się w kulturę danego kraju, tradycje, przeszłość historyczną. Podręczniki językowe Wydawnictwa Draco są dzielone na serie, na przykład dla języka francuskiego przewidziano cykl C’est partii!, dla łaciny Homo Romanus, dla hiszpańskiego Descubre.
z3
1 - 3 z 66 ofert