SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Język francuski: gramatyka

Francuska gramatyka bywa trudna do opanowania, ponieważ język zawiera wiele wyjątków. Jednak osoby uczące się go nie powinny się zniechęcać. Francuska gramatyka składa się w dużym stopniu z regularności i może stać się całkiem przewidywalna po poznaniu kilku kluczowych wzorców. Francuski ma pięć czasów gramatycznych, a niektóre czasowniki przyjmują różne końcówki w zależności od podmiotu. Aby przyswoić sobie czasy i inne istotne aspekty języka, sprawdź dział język francuski: gramatyka. Materiały utrwalające słownictwo znajdziesz w kategoriach: Rozmówki francuskie oraz Słowniki polsko-francuskie na Gandalf.com.pl

Język francuski: gramatyka – tabele i ćwiczenia

Jeśli chcesz dobrze opanować francuską gramatykę, sięgnij po tablice z odmianą czasowników. Nawet kieszonkowe wersje zawierają m.in. kilkadziesiąt tablic, objaśnienie reguł i zasad użycia czasowników, spis alfabetyczny czasowników wraz z odnośnikami. Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę z francuskiej gramatyki w praktyce, sięgnij po podręczniki z ćwiczeniami, które obejmują poziomy od A1 do C1. Materiały z książek często uzupełniają treści kursów elektronicznych. W ofercie także poręczne wydania książek do francuskiej gramatyki, które w zwięzły sposób opisują niezbędne podstawy.

Język francuski: gramatyka – matura

Jeśli nie zdajesz tak jak większość na maturze języka angielskiego, mamy dla Ciebie przygotowane specjalne repetytoria, które świetnie sprawdzą się podczas nauki słownictwa i francuskiej gramatyki. Pozycje występują w wersjach A2-B2 oraz B1-C1. Książki z płytami CD zawierają: kilka tysięcy słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów, kilkadziesiąt zagadnień uporządkowanych w rozdziałach, kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce oraz ponad 100 różnorodnych ćwiczeń z m.in. francuskiej gramatyki. Ponadto, znajdziesz w nich współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty, specjalnie opracowane testy powtórkowe + mini słowniczki. 

Język francuski: gramatyka – pamięć wzrokowa

Jeśli jesteś wzrokowcem, na Gandalf.com.pl znajdziesz materiały do francuskiej gramatyki przeznaczone specjalnie dla Ciebie. Gramatyka obrazkowa to nowy trend w przyswajaniu językowej wiedzy. W naszej księgarni otrzymasz podręczniki, które opisują zasady dzięki wizualizacjom, kolorom i mapom myśli. Jeśli jakieś zagadnienie sprawia Ci trudność, koniecznie wypróbuj tę metodę!


... ...
Zobacz więcej produktów