SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Nauka japońskiego – książki

Kon’nichiwa! Ogenki desu ka? Nie wiesz, co oznaczają te wyrażenia? Podpowiemy, że to fonetyczny zapis powitania w języku japońskim. Japończyk, co oczywiste, zapisałby je, używając zupełnie innego alfabetu. Język japoński uważany jest za jeden z najtrudniejszych języków na świecie, ale nie martw się! Na Gandalf.com.pl mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją podróż do kraju Kwitnącej Wiśni. Pomożemy Ci opanować ten piękny język! Dzięki naszemu szerokiemu wyborowi książek do nauki japońskiego pomożemy Ci opanować ten piękny język. Nasz cel jest jeden – zapewnić Ci dostęp do wysokiej jakości materiałów, z których możesz korzystać na co dzień.   

Język japoński – dla kogo? 

Zgromadziliśmy dla Ciebie najlepsze książki do nauki japońskiego, zajrzyj do naszych samouczków, słowników i podręczników językowych, które pomogą zarówno początkującym adeptom języka samurajów, jak i tym, którzy znają choćby i podstawy. Dzięki naszym książkom do języka japońskiego będziesz mógł się uczyć we własnym tempie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już na dobrej drodze, mamy to, czego poszukujesz! Zdziwisz się, jak szybko nasze łatwe do czytania książki do nauki japońskiego pomogą Ci przyswoić nowe słowa i wyrażenia. Na Gandalf.com.pl znajdziesz również proste ćwiczenia, dzięki którym nie poczujesz się przytłoczony lub sfrustrowany. To tak jakbyś miał przy sobie osobistego korepetytora! Jeśli Cię zainteresowaliśmy i chciałbyś, dowiedzieć się jeszcze więcej o Japonii zajrzyj do przewodniki-Azja.

Nauka japońskiego – książka do gramatyki

Myślisz, że nauka języka obcego to ciężka harówka? Nic bardziej mylnego! Książki do nauki japońskiego, które dla Ciebie przygotowaliśmy, zostały napisane prostym i zrozumiałym językiem. Nasze podręczniki zawierają przegląd współczesnych zagadnień gramatycznych przedstawionych w przystępny sposób, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Dzięki temu szybko opanujesz podstawy gramatyki oraz zaczniesz rozumieć coraz więcej dialogów. A jeśli masz już trochę praktyki, postaw na naszą literaturę japońską. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- od podstawowego słownika, po rozbudowaną gramatykę. Z nami opanujesz podstawy i błyskawicznie będziesz budować własne wypowiedzi.

Język japoński – słownik

Znajomość słownictwa jest bardzo ważnym elementem nauki języków obcych. Słownik do nauki japońskiego to idealny sposób na szybkie i skuteczne opanowanie nowych wyrazów. Im bardziej urozmaicony będzie Twój zasób słów, tym sprawniej będziesz, pisać i czytać w tym języku. Jeśli zależy Ci, by alfabet japoński przestał być w Twojej głowie jedynie zbiorem znaków i nabrał znaczenia, koniecznie sprawdź naszą bogatą ofertę książek do nauki języka japońskiego. Poznasz słownictwo, nawet nie zdając sobie z tego sprawy! Niezbędnym uzupełnieniem nauki będą również fiszki, które znajdziesz w kategorii nauka języków- język japoński. Pamiętaj, to Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz się uczyć. Poznaj nowe słowa i ich znaczenie już dziś!

Książki do nauki japońskiego – rozmówki 

Jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Jeśli czujesz, że pewien etap nauki japońskiego masz już za sobą, czas nabrać wprawy w mówieniu. Oprócz dobrej książki do japońskiego na Gandalf.com.pl mamy do zaoferowania inne materiały, które pomogą Ci sprawnie porozumieć się podczas Twojej podróży po Japonii. Nasze kieszonkowe książki do nauki japońskiego- jak rozmówki, świetnie sprawdzą się w drodze do pracy lub w podróży. Zaprojektowane są tak, abyś zmieścił je do Swojego plecaka czy torebki. Znajdziesz w nich podstawowe zwroty, pytania i odpowiedzi, łatwo przyswoisz wiedzę oraz poradzisz sobie w typowych sytuacjach życia codziennego. W katalogu naszej księgarni – nauka języków, znajdziesz również książki do nauki japońskiego z audio. Dołączone nagrania sprawią, że szybko nauczysz się poprawnej wymowy. Są doskonałym uzupełnieniem nauki.


... ...
Zobacz więcej produktów