SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki do nauki języka niderlandzkiego

Język niderlandzki jest używany przez około 23 miliony ludzi w Holandii i przez około 5 milionów ludzi jako drugi język, głównie w Belgii. Standardowa wersja używana w edukacji i mediach opiera się na połączeniu kilku dialektów z całej Holandii. Jeśli chcesz rozpocząć poznawanie języka na własną rękę, sięgnij po książkę do nauki holenderskiego z katalogu Gandalf.com.pl. Język jest stosunkowo łatwy do nauczenia dla osób posługujących się angielskim, ze względu na podobnie brzmiące słownictwo. Jeśli chcesz poćwiczyć również język angielski, który przyda się w każdym zakątku świata, zajrzyj do kategorii Język angielski: rozmówki, konwersacje, fiszki. W katalogu naszej księgarni znajdziesz książki do nauki holenderskiego na poziomie podstawowym, jak rozmówki i słowniki oraz dla bardziej wymagających, z nauką gramatyki i płytami CD.

Nauka niderlandzkiego książki do pracy

Wyjeżdżasz do pracy w Holandii? Na Gandalf.com.pl znajdziesz materiały ze specjalistycznym słownictwem do nauki niderlandzkiego. Książki dla wyjeżdżających do pracy, pomagają w komunikacji z pracodawcą i współpracownikami, ale też są użyteczne w codziennym życiu. Jeśli działasz w branży budowlanej, idealną książką do nauki holenderskiego będzie słownik budowlany. Przyda się za granicą pracownikom budowy, architektom czy agentom nieruchomości. 

Nauka niderlandzkiego rozmówki

Warto sięgnąć po kieszonkowe książki do nauki holenderskiego – jak rozmówki – które będą użyteczna na co dzień. Znajdziesz w nich kluczowe pojęcia i najczęściej stosowane wyrażenia lokalne, dzięki którym poradzisz sobie w typowych sytuacjach życia codziennego. Dla bardziej wymagających proponujemy książki do nauki niderlandzkiego z audio. Dołączone nagrania w języku polskim i niderlandzkim bez wątpienia ułatwią opanowanie wymowy i rozumienie słowa mówionego. 

Nauka niderlandzkiego książki do gramatyki

Książki do nauki holenderskiego to także pozycje obejmujące ćwiczenia z gramatyki. Możesz sięgnąć po kurs do nauki od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Niderlandów. Kursy zawierają czasem nawet 2 książki do nauki niderlandzkiego, a także płyty z nagraniami oraz możliwość pobrania dodatkowych plików audio ze strony internetowej. 

Nauka niderlandzkiego książki, poziom średnio-zaawansowany

Dla osób, które znają już podstawy języka, polecamy książki do nauki holenderskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Podręczniki te opierają się na metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: znajomość słownictwa (także potocznego), trudniejszych konstrukcji gramatycznych oraz czytanie i rozumienie ze słuchu. W książkach do nauki niderlandzkiego znajdziesz przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi i scenki sytuacyjne, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o Holandii.


... ...
Zobacz więcej produktów