Książki do nauki języka łacińskiego | sklep z książkami Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język łaciński - książki i słowniki

Próbujesz zgłębić język łaciński? Gandalf przychodzi z pomocą. Mawia się, że łacina to martwy język - warto jednak pamiętać, że łacina pomaga w nauce innych języków obcych. O korzyściach i zaletach płynących ze zdolności językowych wiemy wszyscy. Nauka gramatyki i przyswajanie słownictwa poprawią zdolność uczenia się oraz koncentracji.

 

Publikacje poświęcone językowi łacińskiemu na Gandalf.com.pl, pomogą przy samodzielnej nauce i przydadzą się wszystkim, którzy regularnie uczą się łaciny w szkole i na studiach. Oferujemy słowniki polsko-łacińskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także kursy języka łacińskiego – nie tylko dla początkujących! Słownictwo, gramatyka, ciekawostki i teksty! Wszystko czego potrzeba by zacząć przygodę z tym pięknym językiem.

 


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - język łaciński. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 11 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 19%.

z2
z2