SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Rozmówki francuskie

Szykuje Ci się pobyt w kraju nad Sekwaną? Francja to piękne widoki, romantyczne uliczki oraz wykwintna kuchnia. Nie pozwól, aby coś Cię ominęło i przygotuj się odpowiednio do podróży! Język francuski nie należy do tych najłatwiejszych, choć jest jednocześnie bardzo ładny. Jak w krótkim czasie nauczyć się przynajmniej jakichś podstaw? Masz cel - opanować język francuski. Rozmówki są tym, po co warto sięgnąć na początku nauki, bo to zbiór słownictwa i zwrotów niezbędnych w komunikacji z innymi ludźmi, a w końcu do tego jest nam potrzebna znajomość języka. 

Rozmówki z języka francuskiego

Francuskie rozmówki będą świetnym kompendium wiedzy i przydatnym atrybutem podczas wyjazdu zagranicznego. Mały i lekki format sprawia, że mogą nam towarzyszyć podczas podróży, zwiedzania i załatwiania różnych innych spraw bez najmniejszych trudności. Po prostu sięgnij po książkę i upewnij się, czy poprawnie się wysławiasz oraz w odpowiedni sposób wymawiasz poszczególne zwroty!

Język francuski: rozmówki na każdą okazję

Kolejną zaletą tego typu publikacji jest ich spory wybór. Dzięki temu można zaopatrzyć się w pożądany przez siebie egzemplarz tematyczny. Jeśli chcesz zrozumieć język francuski, rozmówki będą świetnym materiałem do początkowej nauki. W zależności od tego, czy potrzebujesz opanować słownictwo biznesowe, ponieważ masz lub będziesz miał styczność z językiem w sytuacjach zawodowych, bądź też chcesz nauczyć się porozumiewać w sytuacjach codziennych i podczas zwiedzania, dobierz odpowiedni wariant rozmówek. 

Rozmówki francuskie dla zaawansowanych

Jeśli posiadasz już pewną znajomość języka francuskiego lub kiedyś się go uczyłeś, a teraz potrzebujesz jedynie odświeżyć sobie nabytą wcześniej wiedzę, sięgnij po francuskie rozmówki dla zaawansowanych. Znajdziesz tam coś więcej niż tylko podstawowe zwroty. Konwersacje można znaleźć w wersji ze słowniczkiem oraz notatkami na własne dopiski, jednocześnie można również zaopatrzyć się w słownik francusko-polski lub polsko-francuski, ponieważ to zdecydowanie będzie pełniejsze źródło wiedzy.

Rozmówki francuskie – słowniki obrazkowe

Słowniki z pewnością znajdziesz także w wersji obrazkowej, teoretycznie przeznaczonej dla dzieci, jednak można śmiało traktować je również jako egzemplarze dla osób zupełnie początkujących. W przypadku, gdy nie miało się w ogóle styczności z danym językiem obcym, spokojne wchodzenie w jego poznawanie gwarantuje, że nie nastąpi zniechęcenie przytłoczeniem trudnymi i niezrozumiałymi treściami. Ponadto, zdecydowana większość ludzi należy do wzrokowców, zatem łatwiej zapamiętuje nowe informacje dzięki ich graficznemu przedstawieniu, co sprawia, że ilustrowane rozmówki francuskie cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych.

Okiełznaj francuski: rozmówki

Konwersacje i rozmówki to jedne z najchętniej wybieranych pomocy naukowych, jeśli mowa o nauce języków obcych. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w zasadzie łączą one kilka różnych funkcji. Zawierają określone słownictwo, najczęściej w określonej tematyce, zapis fonetyczny, także najprzydatniejsze zwroty oraz miejsce na własne notatki. Okiełznaj język francuski: rozmówki sprawią, że będzie to naprawdę na wyciągnięcie ręki!


... ...
Zobacz więcej produktów