Książki - język polski | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Język polski, nauka języka polskiego

Język polski do najłatwiejszych nie należy. Ba, mówi się, że to jeden z najtrudniejszych, jeśli nie najtrudniejszy język świata. Skomplikowana gramatyka, mnóstwo nieregularnych form i odmian, zawiła gramatyka… Nie można się dziwić obcokrajowcom, którzy mówią, że nauka polskiego to prawdziwe wyzwanie.

I Ty uczysz się polskiego? A może ktoś z Twoich znajomych jest obcokrajowcem i chce sobie przyswoić podstawy naszej mowy? Jeśli tak, materiały językowe z tego działu będą idealnym wsparciem dydaktycznym. Profesjonalne samouczki, mnóstwo ćwiczeń słownikowych i gramatycznych, na każdym poziomie zaawansowania. Z nimi polski stanie się znacznie łatwiejszy!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - język polski. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 137 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 79%. W ofercie mamy między innymi 1000 ukraińskich słów(ek) . Ilustrowany słownik ukraińsko-polski polsko-ukraiński, Ukraiński-polski Rozmawiaj na każdy temat.
z14
1 - 14 z 336 ofert