SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki do nauki szwedzkiego, rozmówki szwedzkie

Jesteś zainteresowany nauką języka szwedzkiego? Na Gandalf.com.pl mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasze książki do nauki szwedzkiego i rozmówki polsko-szwedzkie sprawią, że nauka będzie łatwa i przyjemna. Nie musisz mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń z językiem szwedzkim. Wszystko, czego potrzebujesz, to otwarty umysł, chęć uczenia się i determinacja oraz oczywiście nasze książki do nauki szwedzkiego! Zacznij uczyć się szwedzkiego już dziś!

Nauka szwedzkiego – książki

Nauka nowego języka jest trudna, szczególnie na początku, ale nie niemożliwa! A naszym zadaniem jest jak najbardziej Ci ją ułatwić. Z pomocą odpowiednich narzędzi, możesz zacząć biegle posługiwać się językiem obcym w bardzo krótkim czasie. A pomogą Ci w tym nasze kompleksowe książki do nauki szwedzkiego oraz rozmówki szwedzkie, które ułatwią Ci naukę konstruowania najpotrzebniejszych zdań. Zaskoczy Cię szybkość poprawiania się Twoich umiejętności językowych. Dzięki naszym książkom do nauki szwedzkiego nauczysz się wszystkiego od podstaw, po lokalne powiedzonka i łamańce językowe!

Nauka szwedzkiego – książki dla początkujących

Dzięki naszym książkom do nauki szwedzkiego nauka nowego języka stanie się łatwiejsza niż przypuszczasz. W mgnieniu oka nauczysz się czytać i rozumieć proste zdania, a wkrótce opanujesz sztukę samodzielnego posługiwania się nowym językiem w rozmowach. Nie musisz mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń z tym językiem, ani poświęcać całych dni na naukę! Wystarczy godzina dziennie systematycznej pracy, a z naszymi książkami do nauki szwedzkiego nauczysz się mówić płynnie w rekordowym czasie! Nasze książki są idealne dla zabieganych studentów, szalonych podróżników, zapracowanych businessmanów – po prostu dla każdego, kto szybko i skutecznie chce nauczyć się mówić po szwedzku!

Nauka szwedzkiego – książki dla każdego

Najlepszym sposobem na nauczenie się języka jest zanurzenie się w nim tak bardzo, jak tylko jest to możliwe. Dlatego nasze książki do nauki szwedzkiego zawierają wiele ćwiczeń i praktycznych przykładów, stworzonych właśnie po to, żebyś jak najefektywniej nauczył się posługiwać językiem szwedzkim. Często dołączane są do nich również płyty CD, dzięki którym możesz skutecznie osłuchiwać się z nowym językiem, co pomoże Ci w nauce płynnego mówienia. Nieważne, czy zależy Ci tylko na szybkim odświeżeniu wiedzy, czy planujesz bardzo intensywną naukę od podstaw – nasze książki do nauki szwedzkiego sprawią, że nauka będzie łatwa i przyjemna.

Rozmówki polsko-szwedzkie

Rozmówki polsko-szwedzkie to idealne narzędzie do nauki szwedzkiego. Książki dadzą Ci podstawową wiedzę na temat gramatyki i słownictwa, natomiast nasze rozmówki szwedzkie zawierają wiele przykładowych dialogów, które pomogą Ci w codziennych sytuacjach w czasie wyjazdu oraz podczas rozmowy ze Szwedami. Rozmówki polsko-szwedzkie to przemyślany produkt, który pomoże Ci porozumieć się w każdej sytuacji. Ułatwią Ci naukę szwedzkiego oraz komunikację w podróży. Dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca, więc możesz zabierać swoje rozmówki polsko-szwedzkie absolutnie wszędzie! Rozmówki szwedzkie to obok książek do nauki szwedzkiego najlepsza pomoc naukowa dla osób uczących się języka lub pracujących ze Szwedami. Ułatwią Ci one porozumiewanie się z miejscowymi podczas podróży, w pracy czy w czasie studiów w ramach Erasmusa. Dzięki rozmówkom polsko-szwedzkim oraz książkom do nauki szwedzkiego poznajesz nie tylko nowy język, ale i kulturę i obyczaje, panujące w Szwecji! A jeśli marzy Ci się podróż po dalszych krajach skandynawskich, poznaj też podstawy języka norweskiego. Gandalf.com.pl przygotuje Cię na wszystko!


... ...