SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Najlepsze słowniki polsko-francuskie

Nie bez powodu język francuski nazywany jest językiem miłości. Jego melodyjne słownictwo i łagodna intonacja, często jest wykorzystywana w sztuce. Osoby płynnie posługujące się tym językiem zyskują dostęp do oryginalnych wersji licznych dzieł klasycznych i komercyjnych, co pozwala na znacznie bliższe zapoznanie się z nimi. Romantyczne i przejmujące teksty Edith Piaf nie mają przed nimi żadnych tajemnic, a popularne filmy z Luisem de Funesem, stają się jeszcze zabawniejsze, dzięki zgrabnym grom słów. Słownictwo francuskie nie jest wcale tak trudne do przyswojenia, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się o tym, dzięki licznym słownikom polsko-francuskim, które odkryjesz na Gandalf.com.pl. W ofercie znajdziesz słowniki francuskie z wymową oraz  słowniki francuskie z rodzajnikami, które wskażą Ci zasady używania ich w zdaniu.

Do czego może przydać się słownik francuski?

Nie od dziś wiadomo, że w wielu domach przepastne słowniki języków obcych służą jedynie jako podpórka dla pozostałych książek, zapobiegająca ich spadaniu z półki. Ale! Poprawne opanowanie słownictwa ma ogromne znaczenie w nauce języka obcego! W końcu na co może zdać się sama gramatyka, bez rozumienia znaczenia poszczególnych słów w zdaniach? Bogaty zasób słownictwa ułatwia nam komunikację w języku obcym, a zapamiętywanie nowych wyrazów, stanowi świetny trening koncentracji! Słownik francuski stanie się dla Ciebie idealnym źródłem nauki nowego słownictwa oraz przyswojenia zasad gramatyki i fonetyki. Ze słownika polsko-francuskiego możesz korzystać zarówno w czasie nauki, jak i w podróży, na wypadek, gdyby w czasie rozmowy, nagle uciekło Ci słowo!

„Wymowa francuskich wyrazów jest trudna”. Słownik francuski z wymową uświadamia, że to mit!

Wiele osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z językiem francuskim, przyznaje, że bywają przerażone długością niektórych francuskich wyrazów. Dodatkowy szok następuje w momencie, kiedy okazuje się, że zupełnie inaczej się je wymawia. Każdy język ma jednak swoje osobliwości, a pogłoska, mówiąca, że wymowa francuskich wyrazów jest trudna, a jej nauka skomplikowana stanowi jeden z największych mitów, związanych z tym pięknym językiem! Słownik francuski z wymową przedstawi Ci ścisłe zasady, które z łatwością przyswoisz w niedługim czasie. Znajomość zasad wymowy w języku francuskim to krok milowy ku płynnemu porozumiewaniu się! Słownik francuski z wymową umożliwi Ci szybkie zrozumienie zasad wymowy, obowiązujących w nowym języku.

Kiedy une, kiedy la? Słownik francuski z rodzajnikami.

Dla wielu osób, rozpoczynających swoją przygodę z nauką języka francuskiego, dużym problemem okazuje się przyswojenie zasad używania rodzajników. Polakom rodzajniki często sprawiają ogromną trudność, ponieważ w języku polskim nie występuje coś takiego jak rodzajnik. Stanowi on specyficzny rodzaj przedimka, bardzo ważny w języku francuskim. Krótko mówiąc, w języku francuskim rodzajnik, to nieodłączny przyjaciel rzeczownika, który wyznacza jego rodzaj – męski lub żeński. Brzmi jakoś abstrakcyjnie? Dlaczego nie można powiedzieć po prostu lampe, przyjmując za oczywiste, że lampa to przecież ONA? Otóż niestety nie można, dlatego, zamiast zastanawiać się, czy tym razem powiedzieć une lampe, czy la lampe, sięgnij po słownik francuski! Na naszej stronie znajdziecie słowniki francuskie z rodzajnikami, dzięki którym wszystkie zasady stosowania rodzajników staną się dla Ciebie jasne i banalnie proste!

Słowniki francuskie i nie tylko! Sprawdź, jak jeszcze możemy pomóc Ci nauce języka!

Na Gandalf.com.pl znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do kompleksowej nauki języka francuskiego. Oprócz wielu rodzajów słowników polsko-francuskich, które pomogą Ci w nauce słownictwa, w naszej ofercie umieściliśmy również liczne książki do nauki francuskiego, książki do nauki gramatyki francuskiej, oraz niezwykle przydatne w podróży rozmówki polsko-francuskie. Nieważne, czy planujesz podróż do romantycznego Paryża, czy chcesz pogłębić swoje umiejętności językowe, aby rozwijać się zawodowo – na Gandalf.com.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie nauczyć się języka w krótkim czasie!


... ...
Zobacz więcej produktów