SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki do nauki języka niemieckiego

Sprechen Sie Deutsch? Jeśli nie, to może właśnie chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka Goethego? Z Gandalf.com.pl pójdzie Ci łatwiej niż kiedykolwiek! A to dlatego, że przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw sprawdzonych materiałów do nauki i literatury niemieckiej. Rozmówki, słowniki, ćwiczenia gramatyczne i leksykalne oraz całe kursy na każdym poziomie zaawansowania. Nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy osiągnąłeś już pewien poziom – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Skorzystaj i ciesz się możliwościami, jakie dają nowoczesne książki do nauki języka niemieckiego. Dzięki nim podróż do Niemiec będzie dla Ciebie o wiele prostsza i przyjemniejsza! 

Książki – niemiecki dla początkujących

Jeśli póki co język niemiecki to dla Ciebie czarna magia, to zapewniamy, że już niedługo tak nie będzie! Obojętnie czy chcesz być samoukiem, czy zapisałeś się na kurs – nauka musi być wsparta odpowiednim podręcznikiem czy książką. Niemiecki to język, który wymaga solidnego przygotowania pod względem gramatycznym! Jeśli potrzebujesz książek typowo skupiających się na czasach w języku niemieckim, zajrzyj do działu z książkami o gramatyce niemieckiej. Znajomość języka niemieckiego to nie tylko ułatwienie podczas wizyty u naszych zachodnich sąsiadów, ale umiejętność ta otwiera wiele ścieżek kariery i znacznie wzbogaci Twoje CV.  Dlatego nie zwlekaj i wybierz najlepszą książkę do nauki niemieckiego

Książki – niemiecki dla zaawansowanych

Jeśli natomiast pewien etap nauki języka niemieckiego masz już za sobą, w dziale książek niemieckich czekają na Ciebie tytuły o wyższym poziomie wtajemniczenia. Trudniejsze konstrukcje gramatyczne i bardziej specjalistyczne słownictwo. Przed wkroczeniem na wyższy poziom, upewnij się jednak, że na pewno dobrze opanowałeś podstawy. Bez nich, nie tylko w języku niemieckim, ale i każdym innym, możesz mieć trudności w zrozumieniu i zastosowaniu kolejnych poznawanych reguł. Jeśli natomiast zależy Ci na poszerzeniu zasobów Twojego słownictwa, wybierz jeden z naszych słowników lub rozmówek niemieckich. Rozmówki to świetny pomysł, żeby sprawdzić w praktyce, jak stosuje się poznane reguły gramatyczne. A przy okazji to łatwy sposób na naukę przydatnych zwrotów, które później możecie użyć w rozmowach. 

Literatura niemiecka

Tytuły spod pióra Theodor Fontane, braci Grimm, Lewisa Carrolla, Hansa Christiana Andersena i innych, ale po niemiecku? Tak! Znane historie w wersji niemieckojęzycznej lub oryginalnej, to świetny sposób na naukę tego języka. Książki po niemiecku nie tylko dostarczą Ci mnóstwa przykładów poprawnych i logicznie zbudowanych zdań z użyciem różnych czasów, ale i pomogą opanować specjalistyczne słownictwo, które może Ci się przydać w różnych sytuacjach. Sięgnij po ulubioną książkę po niemiecku ze słowniczkiem i poznaj historię jej bohaterów na nowo. Przy okazji ucząc się języka.

Książki dla dzieci po niemiecku

To właśnie w okresie dzieciństwa nasz mózg jest w stanie przyswoić najwięcej nowych rzeczy. Wtedy również mamy najbardziej rozwiniętą wyobraźnię i najłatwiej nam znaleźć proste skojarzenia do skomplikowanych słówek albo reguł. Dlatego warto oswajać maluchy z nauką języka już od najmłodszych lat. Specjalnie dla nich, mamy w dziale książek do nauki niemieckiego także tytuły przeznaczone dla najmłodszych. Dzięki książkom dla dzieci po niemiecku najmłodsi uczniowie mogą opanować podstawy języka niemieckiego poprzez wesołe piosenki, wierszyki, a także gry i zabawy. W końcu to właśnie nauka przez zabawę przynosi wśród dzieci największe efekty. 

Język niemiecki, jego gramatyka, koniugacja, wymowa nie należą do najłatwiejszych. Dlatego przystępując do nauki, musisz zadbać o porządną podstawę programową, w postaci podręcznika lub książki niemieckiej.


... ...
Zobacz więcej produktów