SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

PONS Francuski 2w1 (pakiet)

Kurs obrakowy z nagraniami + gramatyka obrazkowa w ćwiczeniach

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo LektorKlett
Oprawa miękka
Ilość stron 464
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Przekaż punkty na drzewa

Opis produktu:

Zintegrowany pakiet do nauki języków skuteczną metodą obrazkową PONS. Składa się z kursu, który nauczy Cię komunikacji w języku obcym dzięki ilustracjom objaśniającym pojęcia, dowcipnym zdjęciom, które skojarzysz z tłumaczeniem oraz grafikom ułatwiającym zapamiętanie zagadnień gramatycznych. Kilkaset minut nagrań języka pozwoli Ci na opanowanie poprawnej wymowy i ułatwi rozumienie języka mówionego!

Do kursu proponujemy solidną porcję przystępnie podanej gramatyki, która udowodni, że nauka języka może być zabawna! Z nami przećwiczysz i nauczysz się reguł gramatycznych ? nawet tych, które sprawiały Ci kłopoty. Zdjęcia, ikony i oznaczenia kolorystyczne pomogą Ci w krótkim czasie opanować struktury języka bez nadmiernego wysiłku! Obrazkowa metoda nauki sprawia, że skutecznie zapamiętujesz aspekty gramatyki ? 1 ilustracja warta jest 1000 słów!
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauka języków,  język francuski,  gramatyka,  kursy,  pakiety
Wydawnictwo: LektorKlett
Oprawa: miękka
Okładka: pakiet
Wymiary: 0x0
Ilość stron: 464
ISBN: 9788381650359
Wprowadzono: 01.12.2018

RECENZJE - książki - PONS Francuski 2w1, Kurs obrakowy z nagraniami + gramatyka obrazkowa w ćwiczeniach - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 7 ocen )
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: