SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Język portugalski: rozmówki, książki do nauki, literatura

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauką języków obcych, jesteś studentem filologii, czy doświadczonym użytkownikiem języka, chcącym jedynie podszlifować swoje umiejętności, nasz wybór książki do nauki portugalskiego są właśnie dla Ciebie. Wybieraj spośród rozmówek portugalskich, książek do nauki portugalskiego, czy książek po portugalsku ze zbioru literatury portugalskiej i zacznij uczyć się już dziś!

Książki do nauki portugalskiego

Dzięki naszym starannie dopracowanym przez ekspertów lekcjom  i angażującym ćwiczeniom będziesz mówił po portugalsku w mgnieniu oka. Szeroka gama naszych materiałów i książek do nauki portugalskiego pozwoli Ci wybrać rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, mamy dla Ciebie idealne źródło wiedzy i pomocy naukowej! Nasze książki do nauki portugalskiego są pełne ćwiczeń i dialogów, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności w krótkim czasie. Znajdziesz w nich również liczne nagrania audio, dzięki którym możesz również ćwiczyć rozumienie ze słuchu!

Książki do nauki portugalskiego dla początkujących

Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w nauce mówienia po portugalsku, nasze książki do nauki portugalskiego będą idealne na początek. Mamy dla Ciebie mnóstwo materiałów do wyboru, od prostych rozmówek portugalskich po książki do nauki portugalskiego, które dokładnie wyłuszczą Ci całą strukturę gramatyczną tego niezwykle pięknego i melodyjnego języka. Nie tylko będziesz w stanie rozmawiać po portugalsku, ale także zyskasz głębsze zrozumienie kultury i ludzi, którzy się nią posługują. Z naszymi książkami do nauki portugalskiego wszystko stanie się łatwe i przyjemne.

Rozmówki portugalskie

Dzięki naszym rozmówkom portugalskim nauka portugalskiego stanie się jeszcze prostsza! Poznasz wszystkie niezbędne zwroty, które musisz znać, aby porozumieć się z rodowitymi Portugalczykami. Nasze rozmówki portugalskie zawierają również wiele przykładowych dialogów, które pomogą Ci w nauce podstawowych zwrotów grzecznościowych. Rozmówki portugalskie ułatwią Ci komunikację w czasie pobytu w Portugalii. Mając je przy sobie, poczujesz się pewniej przy każdej konwersacji i będziesz mógł z łatwością nawiązywać nowe znajomości z miejscowymi.

Książki do nauki portugalskiego dla zaawansowanych

Jeśli chcesz przenieść swoje umiejętności posługiwania się językiem portugalskim na wyższy poziom, mamy to, czego potrzebujesz. Nasze książki do nauki portugalskiego przeznaczone są również dla osób zaawansowanych, które chcą w krótkim czasie osiągnąć biegłość w nauce. Z naszymi książkami do nauki portugalskiego, otrzymasz dostęp do wysokiej jakości treści, które są idealne dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kulturze i gramatyce krajów portugalskojęzycznych. Z łatwością będziesz w stanie poprawić swoje umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia!

Literatura portugalska

Jeśli jesteś już obeznany z podstawami języka portugalskiego i dobrze radzisz sobie z rozumieniem go, możesz utrwalać go, czytając książki po portugalsku, które znajdziesz w zbiorze literatury portugalskiej. Czytanie książek w języku obcym jest świetnym sposobem na utrwalanie go, ale i poznawanie nowych, nieznanych konstrukcji zdań czy wyrazów. Dzięki czytaniu książek po portugalsku nie tylko znakomicie oswoisz się z językiem, poznasz też niezwykle piękną i barwną kulturę portugalską. Poznasz portugalski sposób na życie i zobaczysz, jak wygląda codzienność w Portugalii.

Nauka portugalskiego i nie tylko

Jeśli nauka języków obcych to Twój konik i czujesz się w tej dziedzinie jak ryba w wodzie koniecznie sprawdź również ofertę materiałów edukacyjnych, do nauki innych języków obcych. Oprócz książek do nauki portugalskiego, na Gandalf.com.pl możesz znaleźć również książki do nauki języka włoskiego, materiały do nauki hiszpańskiego , a nawet duńskiego i arabskiego!  Sprawdź naszą ofertę już teraz i zostań poliglotą jakich mało!


... ...