SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki do gramatyki angielskiej

Angielskie czasy to Twoja zmora? Nie bardzo wiesz, czym różni się Present Perfect od Past Simple i w jaki sposób poprawnie tworzyć zdania warunkowe? Wszystko stanie się łatwiejsze, jeśli sięgniesz po odpowiednie książki do nauki gramatyki angielskiej, czyli publikacje, które wprowadzą Cię w meandry angielskiej gramatyki od podstaw. Coś dla siebie znajdą tu zarówno ci, którzy rozpoczynają przygodę z nauką języka Szekspira, jak i dobrze znający angielski. Gramatyka – książki pomogą Wam przejść na jeszcze wyższy poziom zaawansowania. Opracowania teoretyczne i moc praktycznych ćwiczeń – wybierz, który sposób będzie najlepszy dla Ciebie i poszerzaj swoją wiedzę gramatyczną wspólnie z nami! Z Gandalf.com.pl zaczniesz mówić poprawnie! 

Najlepsze książki do gramatyki angielskiej

Szukasz książek do gramatyki angielskiej, które spełnią Twoje oczekiwania? Znalazłeś się więc w idealnym miejscu! Nauka gramatyki języka angielskiego nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego warto sobie ją umilić, jeśli jest taka możliwość. Możesz sięgnąć po podręczniki ilustrowane! Nauka gramatyki angielskiej z książki z obrazkami? Czemu nie! Jeśli należysz do wzrokowców, znacznie łatwiej będzie Ci zapamiętać konstrukcję zdań w danym czasie, a szereg skojarzeń wywołanych kolorowymi  ilustracjami, pomoże Ci przywołać poznane reguły, w chwili, gdy będziesz ich potrzebował. 

Książki do gramatyki angielskiej – zagadnienia

Wśród książek o gramatyce angielskiej znajdziesz także tytuły o bardzo zawężonej tematyce. To świetny sposób na uzupełnienie konkretnego braku w nauce czasów. Np. nie do końca zrozumiałeś, po co komu czasowniki modalne, albo mowa zależna? Sięgnij po publikacje poświęcone tylko tym tematom. Będziesz miał pewność, że temat będzie na tyle wyczerpany, żeby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i dana dziedzina już nigdy nie sprawi Ci żadnego problemu. 

Angielska gramatyka – książki i ćwiczenia

Każdą przyswojoną teorię warto sprawdzić także w praktyce. Tylko wtedy masz pewność, że poprawnie zapamiętałeś reguły i inne wyznaczniki gramatyczne. Szczególnie gdy w grę wchodzi zestawienie kilku czasów na raz. A jak wiemy, język angielski nie cierpi na ich brak. Mamy zarówno po kilka różnych czasów odnoszących się do przeszłości, do teraźniejszości czy do przyszłości. A co jeśli dorzucić do tego konstrukcje nieposiadające miana ‘czasów’... Robi się tego naprawdę mnóstwo. Dlatego przy wyborze książki gramatyki angielskiej, pamiętaj o dobraniu także pasującej książki zawierającej ćwiczenia. 

Nauka języka angielskiego w obecnym świecie to wręcz podstawa. Znając go, nie tylko dogadasz się na zagranicznych wakacjach, ale także wzbogacisz swoje CV. Szczególnie jeśli swoją wiedzę potwierdzisz zdobytym certyfikatem. Jeśli chcesz podszkolić swoją znajomość konstrukcji czasów i ich zastosowania, odpowiednie tytuły znajdziesz właśnie w dziale książek do nauki gramatyki angielskiej. Taką wiedzę warto wspierać także nauką słownictwa. Publikacje na ten temat znajdziesz w dziale książek ze słownictwem. W końcu żeby stworzyć poprawną wypowiedź musisz połączyć ze sobą te dziedziny. 


... ...
Zobacz więcej produktów