SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wielka gramatyka języka angielskiego

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Edgard
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 416
  • Wysyłamy w 24h
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Masz wielki problem z praktycznym stosowaniem zasad gramatycznych w praktyce? Mamy na to sposób - Wielka gramatyka języka angielskiego - praktyczne repetytorium gramatyczne dla każdego!

Ułatw sobie naukę zagadnień gramatycznych bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jesteś. Bestsellerowe kompedium gramatyczne w przystępny sposób omawia wszystkie ważne zagadnienia angielskiej gramatyki, zawiera aż 400 różnorodnych ćwiczeń oraz liczne przykłady użycia teorii w praktyce. Same konkrety, przemyślana praktyka, naturalna i poprawna komunikacja. Bo gramatyka ma znaczenie.

`Wielka gramatyka języka angielskiego` w nowym uzupełnionym wydaniu to:

- wyczerpujące i przystępne omówienie wszystkich zagadnień gramatycznych,

- repetytorium gramatyczne zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych (od A1 do C2),

- czytelna informacja o poziomie każdego z zagadnień,

- blisko 400 ćwiczeń sprawdzających z kluczem odpowiedzi,

- materiał wymagany do FCE, CAE, egzaminów językowych oraz matury,

- specjalne zadania podsumowujące, testy poziomujące oraz praktyczny indeks zagadnień.

`Wielka gramatyka języka angielskiego` umożliwia poznanie i przypomnienie sobie wszystkich zagadnień gramatycznych niezbędnych do płynnej i swobodnej komunikacji w języku angielskim. Książka w przejrzysty i zrozumiały sposób objaśnia najbardziej złożone struktury gramatyczne oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce. Przystępnie objaśniona teoria wspierana jest naturalnymi przykładami użycia. Specjalnie zaprojektowane zadania gramatyczne pozwolą na przećwiczenie użycia konkretnych struktur, byużywać ich swobodnie także w codziennych sytuacjach.

Ponad 130 zagadnień obejmuje zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane tematy, m.in. wszystkie czasy gramatyczne, użycie przedimków, rzeczowniki policzalne i niepoliczalne, <em>Phrasal Verbs</em>, następstwo czasów oraz mowę zależną, inwersję czasownika, zdania warunkowe mieszane czy stronę bierną.

Obszerny zestaw blisko 400 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi skutecznie utrwala wiedzę. Dodatkowe zadania podsumowujące pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału i śledzenie postępów w nauce, a testy poziomujące pomagają określić poziom i dopasować zagadnienia do stopnia znajomości języka.


S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauka języków,  język angielski,  gramatyka,  kursy
Wydawnictwo: Edgard
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 235x165
Liczba stron: 416
ISBN: 9788367816830
Wprowadzono: 14.11.2023

RECENZJE - książki - Wielka gramatyka języka angielskiego - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: