SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Rozmówki angielskie

Nie ważne, czy oczekujesz na audiencję u królowej brytyjskiej, chcesz zdać maturę czy podróżujesz po świecie. Język angielski jest podstawowym językiem obcym, którego dziś uczą się wszyscy. Czasy, kiedy jego znajomość wpisana w CV robiła na kimś wrażenie, bezpowrotnie minęły, teraz to must have. Chcąc rozpocząć naukę języka we własnym zakresie, zaopatrz się w komplet książek, które uzupełniają się nawzajem. Potrzebne Ci będą kursy, słowniki, podręczniki do gramatyki oraz bardzo ważne, rozmówki angielskie. To dzięki tym ostatnim, przetrenujesz konwersacje w praktyce i poznasz najczęściej używane zwroty. Kompleksowe działanie w nauce języka angielskiego pozwoli Ci na swobodne komunikowanie się niczym native speaker.  Na Gandalf.com.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę książek z kategorii rozmówki angielskie i fiszki po angielsku, dzięki którym nabierzesz wprawy w swobodnym mówieniu. 

Rozmówki angielskie dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz naukę języka angielskiego, sięgnij po rozmówki po angielsku dla początkujących. W kategorii znajdziesz pozycje dla tych, którzy są na poziomie A1, A2 oraz B1. Zawierają one najczęściej używane zwroty, które pozwalają na komunikację w życiu codziennym, są też doskonałym sposobem na przyswojenie sobie podstaw gramatyki języka angielskiego. Rozmówki polsko-angielskie dla początkujących są napisane tak, aby w przejrzysty sposób przekazać wiedzę nowicjuszom. Sięgając po konwersacje angielskie dla początkujących, szybko nabierzesz wprawy i pewności siebie, która pozwoli Ci przejść na wyższy poziom nauki. 

Rozmówki angielskie dla zaawansowanych

Rozmówki angielskie dla średniozaawansowanych i zaawansowanych to pozycje, które oznaczone są poziomami B2, C1 oraz C2. Są to książki dla osób, które płynnie posługują się językiem angielskim i ich celem jest osiągnięcie perfekcji. Na Gandalf.com.pl, oprócz rozmówek polsko-angielskich dla zaawansowanych, oferujemy także pozycje specjalistyczne dla tych, którzy potrzebują języka angielskiego w niestandardowych sytuacjach oraz branżach. Konwersacje angielski na wyższych poziomach pozwolą trenować specyficzne zwroty, słownictwo, idiomy, a także zaawansowane reguły gramatyczne. Dodatkowo posiadamy także w ofercie książki z płytami CD, doskonale uzupełniającymi kurs i poszerzającymi Twoją wiedzę. 

Fiszki po angielsku i gry

Nauka języka angielskiego może być nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Jeśli chcesz trenować słówka i rozmówki angielskie, mamy coś dla Ciebie. Na Gandalf.com.pl znajdziesz bogatą ofertę produktów z kategorii fiszki po angielsku. Mają one formę książek oraz gier, do których możesz sięgać w każdej wolnej chwili. Zaproś do wspólnej nauki przyjaciół i bawcie się dobrze, nawet nie poczujecie, jak wiedza wypełnia Wasze głowy. Sukces fiszek po angielsku polega na tym, że uczą, stając się codziennym elementem naszego życia. Warto włączyć je do swojej codziennej rutyny, aby każdego dnia się rozwijać. 

Rozmówki angielskie – nauka języków obcych

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? Wybierasz się do Anglii? A może potrzebujesz choćby podstaw angielskiego do pracy lub szkoły? Postaw przede wszystkim na komunikację i rozmowę. Bo to ona jest najważniejsza, gdy używasz języka obcego. Naucz się mówić bez strachu, sięgając po rozmówki angielskie. Wybraliśmy te, w których znajdziesz przykłady konwersacji na każdą okazję. Doskonałe w podróży, na dworcu kolejowym, w restauracji, u lekarza czy na policji. Ucz się z nich, a już nigdy nie zaskoczy Cię pytanie zadane po angielsku. Porozumiewaj się swobodnie po angielsku i poruszaj się po świecie pewniejszym krokiem! Gandalf.com.pl.


... ...
Zobacz więcej produktów