Książki - powieść erotyczna | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
image

Nowości - powieść erotyczna

  • -31%
  • -40%
Perwersyjny bogacz Kuszący duet. Tom 1

Laurelin Paige

miękka
23,94 zł 39.90
  • -40%
Amerykański król Nowy Camelot. Tom 3

Sierra Simone

miękka
22,13 zł 36.90
  • -40%
Słodki kłamca

Katarzyna Bester

miękka
22,13 zł 36.90
  • -42%
Dobre ciastko

Joanna Dubler

miękka
21,45 zł 36.99
  • -41%
Saturn. Bezlitosna siła Tom 3

Agnieszka Lingas-Łoniewska

miękka
23,49 zł 39.81
więcej

z14

Literatura erotyczna dla kobiet i mężczyzn

z14

Książki erotyczno-romantyczne - powieści i opowiadania

Lubisz książki z nutką pikanterii? Takie, które pozwalają puścić wodze fantazji i wywołują rumieniec na twarzy? Choć literatura erotyczna nie jest niczym nowym, powieści opisujące gorące romanse to prawdziwy hit ostatnich lat. Zaczęło się od kultowego „Greya”. Ale literatura erotyczna może Ci zaoferować znacznie więcej…

 

Sylvia Day, Laurelin Page, K. Bromberg, Katy Evans - to tylko kilka nazwisk liczących się w świecie ognistych, sensualnych powieści. Ich erotyczna literatura stała się międzynarodowymi bestsellerami. Pokochaj ją i Ty!

 

 

Bez względu na to, czy literatura erotyczna to dla Ciebie subtelne doznania, czy historie z pazurem – tu znajdziesz propozycję dla siebie. Z tymi powieściami przeniesiesz się w świat miłosnych uniesień, a romanse nabiorą zupełnie nowego znaczenia. Są idealne nie tylko na długi wieczór czy relaksujący weekend. Kto wie, może znajdziesz w nich inspirację dla siebie?

 

 

Najlepsza literatura erotyczna w najlepszych cenach. Kupując na Gandalf.com.pl masz gwarancję szybkiej dostawy, świetnej obsługi klienta, literatura erotyczna dla kobiet i mężczyzn czeka na was!