SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Saga rodzinna

Jeśli szukasz idealnego czytadła na wakacje lub długi jesienny wieczór, dobrze trafiłeś. Koniecznie zapoznaj się z Naszą ofertą w kategorii: sagi rodzinne. Gandalf.com.pl dawkuje emocje na tomy, by Twoja przyjemność trwała dłużej.

Sagi rodzinne

Wydaje się, że saga rodzinna to świetny wybór, jeśli przywiązujesz się do bohaterów i ich przygód. Zazwyczaj spisywane są w kilku potężnych tomach, ale ich akcja toczy się szybko, co sprawia, że czytanie jest jeszcze przyjemniejsze. Sagi rodzinne to wiele godzin wciągających historii, od których nie można się oderwać.

Książki sagi rodzinne

Na rynku wydawniczym książki z kategorii rodzinna saga robią furorę. Wśród najlepszych powieści znajdziemy wiele klasyki, która umożliwia nadrobienie zaległości i bycie na bieżąco z najlepszymi i najpiękniejszymi historiami rodzinnymi. Znasz już Ptaki ciernistych krzewów Colleen McCullough? To historia rodziny, w której na pierwszy plan wybija się wątek zakazanej miłości dziewczyny, wychowywanej na farmie, oraz księdza, który początkowo jest jej przyjacielem.

Warto także zwrócić uwagę na polskie sagi rodzinne. Zapoznaj się z powieścią Pod złą gwiazdą Ewy Popławkiej lub z książką Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk pt. Cukiernia pod Amorem, w której mamy dwie płaszczyzny czasowe wypełnione rodzinnymi dramatami i tajemnicami.

Sagi rodzinne – książki

Książki sagi rodzinne są chętnie pisywane przez pisarzy brytyjskich. W Anglii pełno jest starych domów i rodzin, które żyją w małych społecznościach. Nie trudno więc o pokoleniowe historie, w których nuta tajemnicy dodaje tylko pikanterii fabule. Oczywiście tematykę rodzinną spotykamy także w powieściach autorów innych nacji. Bardzo często w fabule pojawiają się wątki historyczne, dzięki czemu możemy mówić o kategorii historycznych sag rodzinnych.

Sagi rodzinne na Gandalf.com.pl

Książki sagi rodzinne pozwolą Ci zanurzyć się w świat bohaterów, od którego trudno jest się uwolnić. Sagi są idealne dla osób, które lubią długie historie, niekończące się na jednej książce, będące częścią większego uniwersum. Powieści obyczajowe czy też sagi rodzinne to wielotomowe cykle, które pozwolą Ci poznać całe pokolenia konkretnych rodzin i ich przygody. Sagi historyczne, osadzone we współczesności, czy w świecie, któremu daleko do naszych realiów? Do wyboru, do koloru. Z Gandalfem masz zawsze pewność, że sięgasz po najlepsze tytuły – niezależnie od tego, czy wybierzesz bestseller, czy powieściowego klasyka.  


... ...
Zobacz więcej produktów