Książki - powieść podróżnicza | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
Kategorie
image

Nowości - powieść podróżnicza

  • -30%
Donikąd Podróże na skraj Rosji

Michał Milczarek

twarda
31,43 zł 44.90
  • -30%
Piechotą do źródeł Orinoko

Wojciech Cejrowski

twarda
34,22 zł 48.89
  • -30%
Portugalia do zjedzenia

Bartek Kieżun

twarda
48,87 zł 69.81
  • -30%
Przez Syberię na gapę

Romuald Koperski

twarda
34,90 zł 49.85
  • -30%
Świat oczyma Johnny`ego podróżnika

Piotr Masłowski

miękka
24,44 zł 34.91
więcej

z11

Powieść podróżnicza, literatura piękna

z11

Książki podróżnicze, Literatura podróżnicza

Są pośród nas tacy, którzy zamiast podróżować tylko palcem po mapie, realizują swoje marzenia i wędrują do najdalszych zakątków naszego globu. Poznają smaki Świata – nie tylko te na podniebieniu, ale i odcienie różnorodności kulturowej, zapachów i innych doświadczeń zmysłowych oraz pozazmysłowych.

Szukasz inspiracji dla własnych przyszłych podróży? Chcesz wiedzieć, jak żyją ludzie na drugim końcu Ziemi (jeśli ta ma w ogóle końce…)? Marzysz, by zanurzyć się w świat innych kultur, spektakularnych krajobrazów, zabytków sprzed wieków, egzotycznych potraw, wielobarwnych strojów i przygód, które niejednemu mogą zmrozić krew w żyłach? To wszystko i więcej znajdziesz w powieściach podróżniczych.

Wyrusz w wyprawę przez kontynenty z autostopowiczami, backpackerami i tymi, którzy podróżują bardziej luksusowo. Przekonaj się, jak wiele oblicz ma świat oraz, że wszystkie warto odkryć! Gandalf przedstawia Ci najlepsze powieści podróżnicze – polskich i zagranicznych autorów. Odszukaj pomiędzy nimi te, które zaprowadzą Cię poza horyzont!