SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Extinguish the heat Runda piąta

Trylogia Hell Tom 5

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo beYA
Data wydania 2023
z serii Trylogia Hell
Oprawa miękka
Liczba stron 670

Opis produktu:

Victoria Clark postanawia pokierować swoje życie według ostatniej woli swojej matki. Dlatego też zdecydowała się opuścić rodzinne Culver City i zamieszkać w innym stanie. Plan poza wyprowadzką zakłada również podjęcie studiów na prestiżowej uczelni oraz zdobycie pracy na wysokim stanowisku gwarantującym dziewczynie godną płacę. Główna bohaterka Extinguish the heat realizowała kolejne punkty planu, lecz z biegiem czasu zaczęła czuć, że coś jest nie tak. Jej teoretycznie idealnie ułożone życie w Lewiston w stanie Maine wcale nie było tym, czego tak naprawdę pragnęła.

Jeden telefon


Jednakże prawdziwy cios wymierzył jej dopiero tajemniczy telefon od nieznajomego. Pozorny spokój, jakim mogła się cieszyć wraz z bratem, prysnął jak bańka mydlana. Victoria ponownie staje przed dylematem: zostać w Lewiston czy wrócić do dawnego miasta, w którym spędziła większość życia. To losowe wydarzenie wyprowadziło młodą kobietę z równowagi na tyle, że nie mogła spokojnie przemyśleć sytuacji, w której się znalazła. Decyzja, przed jaką stoi, nie jest jedynie wyborem miejsca zamieszkania. Powrót do Culver City będzie oznaczał rozdrapanie starych ran, które skutecznie zniszczą efekty ciężkiej i wieloletniej pracy. Jednakże, w świetle nowych faktów czuje, że musi dowiedzieć się jak najwięcej o swojej rodzinie, a przede wszystkim o matce, która skrywała przed nią wiele sekretów. Extinguish the heat będzie dla Victorii kolejną próbą, przed którą stawia ją los.

Powrót do przeszłości


Dla Victorii najgorszy będzie powrót do przeszłości. Z dawnym miejscem zamieszkania wiążą się bowiem bolesne wspomnienia i trudna przeszłość, od której pragnęła uciec. Jednakże wydaje się, że nie ma innego wyjścia. Jeśli chce doprowadzić pewne sprawy do końca, będzie musiała skonfrontować się z mrokami przeszłości. Extinguish the heat Heryterii Pizgacz to pozycja odznaczająca się cechami książek z gatunku romansów hate-love. Oznacza to, że nie będzie brakować w niej karuzeli skrajnych emocji, które doprowadzać będą do szaleństwa nie tylko Victorię, ale czytelników, którzy pochłonięci fabułą będą chłonęli emocje wraz z główną bohaterką. Katarzyna Barlińska skrywająca się pod pseudonimem Heryteria Pizgacz wraz z kolejnym tomem Trylogii Hell sprezentuje czytelnikom kolejne kilkaset stron napięcia, którego tak bardzo poszukują miłośnicy książek z gatunku young adult!
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  wysyłka 24h
Kategoria: Dla młodzieży,  książki Young Adult,  Romans hate-love,  Literatura piękna,  Dla kobiet,  książki New Adult,  Powieść erotyczna,  Romans,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: beYA
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 140x208
Liczba stron: 670
ISBN: 9788328390676
Wprowadzono: 18.07.2023

RECENZJE - książki - Extinguish the heat Runda piąta, Trylogia Hell Tom 5 - P.S. Herytiera `Pizgacz`

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: