SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Extinguish The Heat. Runda szósta

Trylogia Hell Tom 6

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Victoria Clark wcale nie chciała wracać do Culver City. Nie była bowiem gotowa na to, aby zawitać tam ponownie. Powrót nie wiązałby się bowiem z pięknymi wspomnieniami, ale walką z niezaleczonym bólem. Wydawało się, że dziewczyna nie jest w stanie zmierzyć się z przeszłością. Jednak wbrew temu, co zakładała, życie napisało dla niej zupełnie inny scenariusz. Extinguish The Heat. Tom 6 to kolejna runda życiowego pojedynku Victorii. Czy dziewczyna wyjdzie z niego zwycięsko?

Bolesne blizny


Głębokie uczucia, które były tłumione przez wiele lat, wciąż płoną pod warstwą popiołu. Te ożywiające ogniste języki mogą działać jak proces oczyszczający, spalając kłamstwa i grzechy. Niestety, istnieje również ryzyko, że mogą ranić tych, którzy zbliżą się do nich zbyt mocno. Wraz z dawnymi kłamstwami pojawiają się nowe, a obok istniejących blizn pojawiają się świeże rany. Tylko od decyzji Victorii zależy, czy kiedyś znikną.

Poszukiwanie odpowiedzi


Dziewczyna pragnie znaleźć w życiu odpowiedzi na nurtujące ją pytania, które mają przynieść jej ukojenie. W tym momencie nie może być niczego pewna. Jedyną rzeczą, której może się spodziewać, jest to, że nic już nie będzie takie samo. Wraz z szóstą częścią serii Victoria pragnie zaznać w końcu spokoju. Czy tak się stanie - dowiedzą się jedynie fani P. S. Herytieri i jej szalenie popularnego cyklu Hell z gatunku young adult.

Kim jest Herytiera Pizgacz?


Katarzyna Barlińska znana również pod pseudonimem P. S. Herytiera to autorka książek z kategorii young adult. Swoje teksty zaczęła publikować już w 2016 roku na popularnej platformie Wattpad, gdzie jej utwory szybko zyskały popularność. Dzięki temu podpisała kontrakt na trylogię Hell, która później została rozszerzona o następne trzy tomy. Pierwsza część cyklu Set a fire: runda pierwsza została wydana w styczniu 2022. Extinguish The Heat: Runda Szósta to według planu ostatnia część serii.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  wysyłka 24h
Kategoria: książki Young Adult,  Romans hate-love,  Literatura piękna,  Powieść erotyczna
Wydawnictwo: beYA
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 140x208
ISBN: 9788328390683
Wprowadzono: 07.09.2023

RECENZJE - książki - Extinguish The Heat. Runda szósta, Trylogia Hell Tom 6 - P.S. Herytiera `Pizgacz`

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: