Książki - dysleksja, dysgrafia, dysortografia | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dysleksja, dysgrafia, dysortografia, pedagogika, pomoce dydaktyczne

Dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia… Problem? Tak! Ale nie taki, z którym nie da się walczyć! Wręcz przeciwnie. Odpowiednio zaprojektowane ćwiczenia – takie, które pobudzą kreatywność dziecka i, zamiast stresować je, krok po kroku nauczą poprawności – mogą przynieść naprawdę dobry efekt.

Twoje dziecko zmaga się z problemem z cyframi lub słowami? Jeśli tak, zapewnij mu dostęp do właściwych materiałów dydaktycznych. Te, które oferuje Ci Gandalf, łączą świetną zabawę z wartością edukacyjną. Dziecko będzie się świetnie bawić, rozwiązując ortograficzne czy matematyczne łamigłówki, a jednocześnie przełamie wewnętrzne bariery i znajdzie większą pewność siebie.

Czekają ćwiczenia zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci – takie, dzięki którym matematyka czy ortografia przestaną być labiryntem bez wyjścia. Sprawdź je już teraz!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: nauki humanistyczne / pedagogika / dysleksja, dysgrafia, dysortografia. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 147 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 36%.

z7

Dysleksja, dysgrafia, dysortografia, pedagogika, nauki humanistyczne

z7