SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Książki o resocjalizacji

Resocjalizacja to w wolnym tłumaczeniu powrót do społeczeństwa. By był on możliwy, potrzebna jest długa praca – zazwyczaj nie jest ona samodzielna, wymaga natomiast konsultacji z terapeutą czy kuratorem. Jakie są najlepsze sposoby, by skierować „wykolejoną” jednostkę z powrotem na właściwe tory? O interesującym Cię temacie dowiesz się więcej, sięgając po książki o resocjalizacji. Wybrane tytuły dostępne są na stronie internetowego sklepu Gandalf.com.pl.

Resocjalizacja – co to jest?

Jeśli szukasz wiadomości o resocjalizacji, książka specjalistyczna z pewnością odpowie na nurtujące pytania. Sam proces resocjalizacji skupia się na tym, że przez odpowiednie zabiegi kształtuje się u danej jednostki normy społeczne i wartości, których jednostka ta nie przyswoiła w trakcie socjalizacji. Istniejące społeczności stworzyły odpowiednie instytucje, które pomagają w realizowaniu procesów socjalizacyjnych.

Książki o resocjalizacji na Gandalf.com.pl

Publikacje naukowe, stworzone z myślą o studentach resocjalizacji i pedagogiki, poradniki, eseje, prace badawcze… Z nimi poszerzysz swoje kompetencje i lepiej zrozumiesz istotę tego zagadnienia.

Na Gandalf.com.pl czekają na Ciebie wyłącznie najlepsze książki o resocjalizacji – zgodne z obecnym stanem wiedzy, które umożliwią spojrzenie wieloaspektowe na dany problem. Z oferowanych przez Nas publikacji możesz skorzystać zarówno w życiu zawodowym, jak i w przypadku, gdy problemy przestępczości czy pokrewne zdarzyły się w bliskim Ci otoczeniu i chcesz im zaradzić.


... ...
Zobacz więcej produktów