SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Upośledzenie umysłowe: książki dostępne na stronie Gandalf.com.pl.

Czy znasz kogoś, kto cierpi na upośledzenie umysłowe? Książki wskazują, że nie należy się tego słowa obawiać - ponieważ nie jest ono przeszkodą ani do spełnienia własnych marzeń, ani do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Publikacje na temat upośledzenia umysłowego pomogą Ci zrozumieć, jak to jest żyć z niepełnosprawnością intelektualną. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zespołu Downa? Zaburzeń spektrum autystycznym (ASD)? Objawach, przyczynach, leczeniu oraz sposobach radzenia sobie z tymi chorobami? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Upośledzenie umysłowe: książki na naszej stronie pozwolą Ci dogłębnie zrozumieć działanie tych chorób.

Upośledzenie umysłowe - czym jest?

Publikacje na temat upośledzenia umysłowego wyjaśniają, że jest to szeroka kategoria zaburzeń neurologicznych, które mogą wpływać na ludzi w różny sposób. Mogą one być łagodne, ciężkie lub gdzieś pomiędzy. Wpływają one na pracę mózgu i mogą wpływać na zdolność myślenia, odczuwania i działania. Mogą one być spowodowane genetyką, urazem lub chorobą. Nie ma lekarstwa na upośledzenie umysłowe, ale dostępne są pewne metody leczenia, które pomagają radzić sobie z objawami i poprawiają jakość życia. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tych sposobów? Odpowiedzi znajdziesz nie tylko tutaj, ale także i w kategorii książek o  psychologii.

Upośledzenie umysłowe: książki wskazują, że jesteśmy w stanie złagodzić przebieg bądź nawet całkowicie uniknąć części z chorób dzięki wczesnej ich diagnozie oraz odpowiedniemu leczeniu - przykładem może być tutaj między innymi demencja. Zanim będziemy oceniać osoby, które padły ofiarą upośledzenia umysłowego, musimy pamiętać, że każdy z nas inaczej reaguje oraz widzi otaczającą nas rzeczywistość. Publikacje temat chorób umysłowych pomogą Ci zrozumieć, jak to jest żyć z takimi niepełnosprawnościami,  jak schizofrenia, choroba dwubiegunowa, demencja, depresja i wiele innych. Dowiesz się, co je powoduje i jak wpływają one na ludzi, którzy je mają, abyś mógł lepiej zrozumieć ich zmagania. Upośledzenie umysłowe: książki zawierają nawet porady dotyczące leczenia tych schorzeń w przypadku ich wystąpienia! Nie czekaj więc dłużej - sięgnij po tę książkę już dziś!

Upośledzenie umysłowe - jak sobie radzić?

Książki na temat upośledzenia umysłowego nie tylko zawierają informacje na temat objawów choroby, ale także opisy sposobów radzenia sobie z tymi niepełnosprawnościami. Autorzy - eksperci, lekarze, a także zwykłe osoby, których to osoba z rodziny padła ofiarą jednej z niepełnosprawności intelektualnej - pomogą Ci przetrwać najtrudniejsze okresy w zmaganiu z chorobą. Upośledzenie umysłowe: książki oraz zawarte w nich historie mogą być dla Ciebie inspiracją, jak mimo trudności w życiu odnaleźć w nim cel, a także jak pogodzić opiekę nad osobą intelektualnie upośledzoną z własnymi marzeniami. Jeżeli będą one zbyt mało, to zawsze możesz zajrzeć do kategorii książki motywacyjne.


Publikacje te podpowiedzą, w jaki sposób wspierać naszych przyjaciół i bliskich, którzy padli ofiarą upośledzenia umysłowego. Dzięki lekturze tych publikacji zrozumiemy, z jakimi problemami muszą zmagać się dzień w dzień osoby niepełnosprawne, zwiększając poziom naszej empatii. Staniemy się także bardziej świadomi na problemy innych ludzi. Upośledzenie umysłowe: książki - te najlepsze i najbardziej wartościowe - są zawsze dostępne na stronie internetowej sklepu Gandalf.com.pl.


... ...
Zobacz więcej produktów