Książki - językoznawstwo | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Językoznawstwo, lingwistyka

Język to podstawa naszej komunikacji. A jego struktura odzwierciedla sposób myślenia, zakorzenione w mentalności stereotypy i wiele, wiele innych ciekawych mechanizmów. Interesuje Cię, w jaki sposób rodzi się język? Chcesz poznać jego części składowe? A może interesuje Cię to, w jaki sposób wyrażać się po polsku poprawnie?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w przygotowanych przez nas wydaniach poświęconych językoznawstwu. Zgłęb zagadnienia związane z gramatyką języka, jego semantyką czy też historią lub, wręcz przeciwnie, przejdź do praktyki zachowań językowych. W tym dziale ciekawe propozycje wydawnicze dla siebie znajdą zarówno doświadczeni językoznawcy, jak i ci, którzy chcą poznać absolutne podstawy i zrozumieć reguły, które kierują językami. Wyrusz w tę niezwykłą podróż – może być naprawdę, naprawdę ciekawie!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - językoznawstwo. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 548 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 90%.

z70
z70