SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kiedy zacznie mówić Poradnik logopedyczny dla rodziców dzieci 03

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Mamania
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 128
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Ten praktyczny poradnik pomaga wesprzeć dziecko w prawidłowym rozwoju mowy, zwracając uwagę na to, jak dobrze je do tego przygotować i jak postępować, kiedy dziecko już zacznie mówić:
- jaki wpływ na rozwój mowy ma rozszerzanie diety?
- co wspólnego z rozwojem mowy ma czyszczenie uszu dziecka i ssanie smoczka?
- jak powinna wyglądać komunikacja z niemowlęciem i małym dzieckiem?
- co robić ze skróconym wędzidełkiem języka i problemami ze ssaniem?
- kiedy przyda się wsparcie specjalisty?
Książka zawiera również przykłady zabaw skutecznie pomagających rozwijać mowę i cieszyć się komunikacją z dzieckiem. Znajdziecie w niej wiele kodów QR kierujących do nagrań i zdjęć nieopublikowanych w książce!


Anna Skiba: mama, neurologopeda, autorka poradników dla rodziców i książek dla dzieci. Specjalizuje się we wczesnej interwencji logopedycznej, od wielu lat zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną oraz neurologopedyczną dzieci z wadami wymowy oraz zaburzeniami komunikacji. Jest autorką publikacji dla rodziców oraz bestsellerowej serii książek dla dzieci "Na językach zwierząt".

"Mamania. Pierwszy kontakt" to seria książek, które powinny znaleźć się na półce każdego rodzica. Do stworzenia serii zaproszono osoby eksperckie, które w prosty i jasny sposób przekazują wiedzę na najróżniejsze tematy: od jedzenia po wychowanie. To książki zwięzłe, praktyczne, przedstawiające w wyczerpujący sposób najważniejsze zagadnienia.Esencja wiedzy, która pozwoli nawet najbardziej zmęczonym czy zajętym rodzicom zdobyć najważniejsze informacje dotyczące rozwoju mowy. Mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących nie tylko tego, na co pozostać czujnym, ale też pomysły na zabawy wspierające rozwój, a przy okazji budowanie więzi. To książka, która powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce!

Aleksandra Belta-Iwacz, psycholożka, Mamologia

Co wspólnego ma mówienie z nauką jedzenia? Jako dietetyczka dziecięca wiem bardzo dobrze, że bardzo dużo. Dzieci w pierwszych latach życia uczą się tak wielu nowych rzeczy, a ich organizm rozwija się harmonijnie, pozwalając na zdobywanie nowych umiejętności. Mówienie i jedzenie są ze sobą ściśle powiązane, bo przecież do obu tych czynności potrzebne są prawidłowo rozwijające się mięśnie buzi! Rozszerzanie diety dziecka to czas na poznawanie smaków ale też konsystencji, naukę żucia, radzenia sobie z kęsem pokarmu, połykania i zjadania pokarmów o różnych fakturach. Dlatego bardzo się cieszę, że mogę polecić Ci książkę Anny Skiby. Dowiesz się dzięki niej jak wspierać rozwój mowy Twojego dziecka, a przy okazji zdobędziesz też wiedzę, która pomoże w rozszerzaniu diety i przyjaznym dla niego sposobie karmienia. Życzę Ci dobrej lektury!

Małgorzata Jackowska, dietetyczka dziecięca, autorka książki `Spokojnie, to tylko rozszerzanie diety`

Praktyczne źródło wiedzy napisane przystępnym językiem. Zawiera odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości, które towarzyszą młodym rodzicom. Ujęło mnie przesłanie: "Najpierw jest relacja, dopiero później stymulacja", ponieważ sama kieruję się tym w pracy jako fizjoterapeutka dziecięca.

Agnieszka Grochala, fizjoterapeutka neurorozwojowa, terapeutka SI, prowadzi bloga Senso.Baby
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki humanistyczne,  Pedagogika,  Dysleksja, dysgrafia, dysortografia,  Terapia
Wydawnictwo: Mamania
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 125x195
Liczba stron: 128
Wprowadzono: 14.11.2023

RECENZJE - książki - Kiedy zacznie mówić Poradnik logopedyczny dla rodziców dzieci 03 - Anna Skiba

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: