Książki - budowlane | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl str.2
Ulubione
Kategorie

Prawo budowlane, przepisy budowlane

Prawo budowlane nie jest dziedziną abstrakcyjną. Wręcz przeciwnie. Co chwilę coś budujemy lub rozbudowujemy. A by wszystko działo się w zgodzie z obowiązującymi przepisami, trzeba je znać. Sprawdź, kiedy potrzebujesz pozwolenia na budowę, jakich formalności musisz dopełnić, by prowadzić prace bez komplikacji… jednym słowem – stań się ekspertem w zakresie prawa budowlanego. Przyda Ci się to nie tylko, jeśli swoje życie zawodowe związałeś ze światem nieruchomości czy budowy. Również, jeżeli budujesz dom, kompleksowa wiedza po prostu nie zaszkodzi.

Gandalf, z myślą o ekspertach, jak i początkujących, przygotował szeroki wybór kompendiów pozwalających na być wiedzę i prawie budowlanym. Zajrzyj do nich i bądź na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: nauki społeczne / prawo / budowlane. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 51 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 44%.

z3

Budowlane, prawo, nauki społeczne

z3