SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Prawo handlowe i gospodarcze dostępne na Gandalf.com.pl.

Czy posiadasz własną firmę? Jesteś zainteresowany tym, w jaki sposób działa świat wielkich pieniędzy, korporacji i finansów? Chciałbyś zacząć inwestować i chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób działa giełda i jak czytać bilans firmy? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Prawo handlowe: książki dostępne na stronie Gandalf.com.pl będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania, nie ważne, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie prawa handlowego i gospodarczego, czy też jesteś ekspertem o dużej wiedzy na ten temat.

Prawo handlowe i gospodarcze - prowadzenie firmy

Prawo handlowe: literatura to niezwykle wartościowe publikacje z zakresu prawa gospodarczego i ekonomii. Pomogą Ci one rozwinąć firmę, uniknąć problemów prawnych i stać się liderem swojego sektora. Książki o handlu zmienią twoje przeświadczenia oraz obalą stereotypy dotyczące funkcjonowania gospodarki, oraz relacji między biznesami. Po lekturze już na zawsze zmienisz sposób postrzegania sytuacji gospodarczej oraz staniesz się bardziej świadomym uczestnikiem wolnego rynku. Jeżeli natomiast chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zarządzania własną firmą, to zajrzyj do działu ekonomia i biznes.

Handel: książki to idealna pozycja dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o sprzedaży. Są one pełne informacji, które pomogą Ci zrozumieć, jak lepiej prowadzić swój biznes lub też organizację charytatywną. Prawo handlowe: książki to unikalne zestawienia ekspertów z dziedziny prawa handlowego i gospodarczego, które to oferują proste w zrozumieniu, kompaktowe wydania prawa w pigułce - dzięki czemu nie będziesz musiał przedzierać się przez nudne przepisy i od razu przejdziesz do tego, co ważne. Są to kompleksowe przewodniki wszelkiej wiedzy do odniesienia sukcesu w każdej transakcji biznesowej - od umów i negocjacji po fuzje i przejęcia, postępowania upadłościowe, instrumenty finansowe, ład korporacyjny, kwestie prawa pracy i wiele innych! Dzięki użyciu jako podręcznika źródłowego książki o handlu - obejmującego zarówno polskie, jak i unijne ustawodawstwo - nigdy nie było lepszego czasu na osiągnięcie sukcesu w biznesie niż teraz!

Prawo handlowe i gospodarcze - książki

Prawo handlowe: literatura posiada wiele ważnych informacji nie tylko na temat funkcjonowania wielkich firm, ale także systemu monetarnego państwa oraz praw rządzących giełdą. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat inwestowania, sprawdź poradniki na temat finansów. Natomiast dzięki książkom o handlu poznasz podstawy prowadzenia rozpraw sądowych, a także jak zarejestrować własną firmę. Jaka jest różnica między spółką akcyjną a komandytowo-akcyjną? Jakie wymagania należy spełnić, aby utworzyć spółkę partnerską? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w handel: książkach, tych najlepszych oraz najbardziej wartościowych zawsze dostępnych na stronie internetowej Gandalf.com.pl.


... ...
Zobacz więcej produktów