SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Samochód w firmie Podatki 3/2024

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Infor
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 128
  • Wysyłamy w 24h
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Książka ?Samochód w firmie Podatki 3/2024? autorstwa Pracy Zbiorowej to kompendium wiedzy dla każdego przedsiębiorcy, który chce efektywnie zarządzać flotą pojazdów w swojej firmie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Publikacja w sposób kompleksowy i przystępny omawia zagadnienia związane z wykorzystaniem samochodów w działalności gospodarczej, skupiając się na aspektach prawnych, podatkowych i rachunkowych. Czytelnik znajdzie tu praktyczne porady, jak maksymalizować korzyści finansowe związane z posiadaniem i eksploatacją pojazdów, jednocześnie minimalizując ryzyko podatkowe. Szczegółowo omówione są zasady odliczania VAT od pojazdów, kwalifikowanie wydatków na samochód do kosztów uzyskania przychodu, a także procedury związane z wewnątrzwspólnotowym nabyciem samochodów. Książka zawiera także wzory dokumentów, orzecznictwo sądowe oraz interpretacje Ministerstwa Finansów, co czyni ją nieocenionym źródłem wiedzy na temat bieżących regulacji. Dzięki tej publikacji przedsiębiorcy, księgowi, biura rachunkowe i doradcy podatkowi uzyskają solidną bazę do prawidłowego zarządzania samochodami w firmie, co przyczyni się do optymalizacji kosztów i zabezpieczenia przed ewentualnymi problemami z organami podatkowymi.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki społeczne,  Finanse,  Prezentacje,  Sprzedaż,  Prawo,  Aplikacje,  Budowlane,  Finansowe,  Karne,  Kodeksy,  książki o sprzedaży
Wydawnictwo: Infor
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 190x290
Liczba stron: 128
ISBN: 9788382684728
Wprowadzono: 10.03.2024

RECENZJE - książki - Samochód w firmie Podatki 3/2024 - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: