Kodeksy drogowe, ruchu drogowego: książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kodeksy ruchu drogowego – książki na Gandalf.com.pl

Gdyby nie kodeksy drogowe, nie bylibyśmy w stanie poruszać się po drodze. Regulują one zasady ruchu, warunki dopuszczenia pojazdów do ruchu, a także wymagania w odniesieniu do osób kierujących pojazdami różnego typu. Kodeks drogowy to także spis zasad kontroli ruchu drogowego oraz przepisy stosowane w kontekście ruchu, który odbywa się poza drogami publicznymi. Sprawdź dział: kodeks ruchu drogowego – książka na Gandalf.com.pl i bądź na bieżąco z aktualnymi przepisami drogowymi.

Kodeks drogowy – najlepsza regulacja zasad

Każdy szanujący się kierowca powinien być zaznajomiony z aktualizacją przepisów ruchu drogowego. Kodeksy drogowe to więc must have, jeżeli chcesz poznać wszelkie regulacje. Dzięki nim dowiesz się między innymi, jakie zasady ruchu obowiązują na drogach publicznych i w strefach zamieszkania.

Kodeks drogowy dotyczy każdego, ponieważ każdy z Nas porusza się drogami publicznymi, wewnętrznymi, w strefach zamieszkania i za każdym razem jest uczestnikiem ruchu drogowego. Poszczególne przepisy i ich regulacje dotyczą także rzeczoznawców samochodowych, przewoźników, przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej, i wiele innych osób.

Jedną z najważniejszych ról dla służb państwa odkrywa właśnie kodeks drogowy. Książka stanowi wsparcie dla Policji, Straży Miejskiej, Inspekcji Transportu Drogowego, którzy stosują prawa i ścigają zachowania sprzeczne z zasadami bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tanie kodeksy drogowe

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie obowiązki ma uczestnik ruchu, przed czym powinien się strzec lub w jaki sposób może zakłócić spokój czy porządek publiczny, warto wybrać kodeks drogowy. Tanio otrzymasz go na Gandalf.com.pl. Zwróć uwagę na takie tytuły jak: Taryfikator mandatów i punktów karnych, Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem, Prawo o ruchu drogowym.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - kodeksy drogowe. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 57 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 98%.
z14
1 - 14 z 328 ofert