Książki - polityka | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Polityka i politologia

Polityka jest stara jak świat. Czym jest? Można ją rozumieć, jako sztukę rządzenia państwa lub – dążenie do wywierania wpływu na podział władzy. Bez względu na definicję jednak – polityka jest niezwykle ważną dziedziną życia społecznego. I ma wpływ na wszystkie inne.

Fascynuje Cię świat wielkiej polityki? Chcesz wiedzieć, co dzieje się za kulisami – gdy rządzący schodzą z mównicy i znikają z pola rażenia świateł kamer? Od strony teoretycznej i praktycznej największe sekrety polityki i polityków poznasz dzięki książkom, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Sięgnij po biografie najważniejszych figur świata polityki, ale i do naukowych opracowań, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć mechanizmy władzy czy wymiany elit. Dzięki tym wydawnictwom zrozumiesz lepiej reguły, które rządzą naszym światem.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - polityka. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 1948 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 98%. W ofercie mamy między innymi Antykruchość.

z273
z273