SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Chcesz lepiej zrozumieć prawo cywilne? Książki w tej kategorii są właśnie dla Ciebie!

Jeżeli w odpowiedzi na powyższe pytanie w Twojej głowie pojawiło się wielkie „TAK”, to świetnie się składa, bo mamy coś właśnie dla Ciebie. Kodeksy prawa cywilnego oraz książki objaśniające tę dziedzinę prawa, które znajdziesz na Gandalf.com.pl, pomogą Ci lepiej zrozumieć złożony system prawny. Niezależnie od tego, czy studiujesz prawo, jesteś prawnikiem, czy po prostu kimś, kto chce dowiedzieć się więcej o swoich prawach z zakresu prawa cywilnego, książki, które znajdziesz w naszym sklepie, dadzą Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz.

Co zawierają kodeksy prawa cywilnego?

Prawo cywilne jest jedną z podstawowych i ogromnie ważnych gałęzi prawa. Dotyczy ona stosunków prawnych, które zachodzą między równymi sobie podmiotami. Co to oznacza? Że w przeciwieństwie do innych gałęzi prawa, w przypadku których z założenia jedna strona jest podporządkowana drugiej, jak na przykład w prawie karnym czy administracyjnym, tutaj nikt nikomu nie podlega, to znaczy obie strony są na równym sobie poziomie. Kodeksy prawa cywilnego zawierają przepisy, dotyczące na przykład zawierania i negocjowania umów, sprzedaży nieruchomości, czy ochrony pewnych własności, ale również spraw spadkowych i rodzinnych, takich jak sporządzanie testamentu, czy intercyzy. Dlatego właśnie gałęzią prawa, które ma największe znaczenie w życiu codziennym, jest właśnie prawo cywilne. Książki, które dla Was przygotowaliśmy, sprawią, że łatwiej będzie Wam zrozumieć terminologię i przepisy, którymi się ono rządzi.

Prawo cywilne – książki, które wyjaśnią Wam, o co właściwie chodzi

Nasze książki o prawie cywilnym są idealnym sposobem na lepsze zrozumienie prawa cywilnego. Są one pełne szczegółowych wyjaśnień i przykładów wziętych praktyki prawnej, które pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę w konkretnych sprawach sądowych. Rozumiejąc, jak ważne jest dla Ciebie posiadanie wszystkich dostępnych narzędzi zdobywania wiedzy, oferujemy Ci bezkonkurencyjny wybór tytułów z zakresu prawa cywilnego. Książki zostały stworzone przez wykwalifikowanych ekspertów, dzięki czemu sprawnie przyswoisz nawet najbardziej skomplikowane pojęcia. Są one napisane w sposób łatwy do zrozumienia i pomogą Ci zastosować naukę w praktyce. Ponadto nasze ceny są absolutnie bezkonkurencyjne! Zapoznaj się z naszą ofertą i naucz się poprawnie rozumieć prawo cywilne już dziś!

Dlaczego warto znać podstawy przepisów zawartych w kodeksach prawa cywilnego?

Przede wszystkim dlatego, że zawsze warto po prostu znać swoje prawa. Dzięki temu będziesz wiedział co zawrzeć w umowie, kiedy będziesz chciał na przykład sprzedać mieszkanie lub do kogo się udać, jeśli ktoś zniszczy Twój samochód i będzie migać się od odpowiedzialności. Nie dasz się również wplątać w żadną szemraną sprawę, a jak wiadomo, oszustów niestety nigdy nie brakowało i nie zapowiada się, żeby coś się w tej kwestii zmieniło. Oczywiście nie musisz od razu wkuwać na pamięć całego kodeksu prawa cywilnego, ale warto znać zupełne podstawy, po to, aby prawnik, do którego udamy się z konkretnym problemem lub umową, nie musiał tłumaczyć nam od podstaw wszystkich zakamarków prawa cywilnego. Książki pomogą Wam się z nimi uporać. Dla pilnych studentów oraz osób zainteresowanych również pozostałymi gałęziami prawa, w naszej ofercie mamy również książki, dotyczące prawa administracyjnego, konstytucyjnego i wielu innych dziedzin. Sprawdźcie sami! 


... ...
Zobacz więcej produktów