SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak optymalizować koszty zatrudnienia

Poradnik dla pracodawców

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Infor
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 92
  • Wysyłamy w 24h
  • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

W obecnych, dynamicznie zmieniających się realiach gospodarczych, optymalizacja kosztów zatrudnienia staje się kluczowym elementem strategii firmowej. Jak optymalizować koszty zatrudnienia - Poradnik dla pracodawców to kompleksowe kompendium wiedzy, dostarczające praktycznych rozwiązań i wskazówek, jak w efektywny sposób zarządzać wydatkami na pracowników. Autorzy, doświadczeni specjaliści w dziedzinie kadr i płac, przedstawiają różnorodne metody redukcji kosztów, nie tylko poprzez zastosowanie umów cywilnoprawnych, ale również przez outsourcing pracowniczy, zatrudnianie na podstawie kontraktów menedżerskich czy korzystanie z pracy tymczasowej. Książka odpowiada na pytania dotyczące m.in. korzyści płynących z zatrudniania na umowy cywilnoprawne, zasad outsourcingu pracowniczego, a także możliwości zawieszenia przepisów wewnątrzzakładowych czy zmiany warunków wynagrodzenia. Dzięki temu poradnikowi pracodawcy, dyrektorzy działów HR, kierownicy wyższego szczebla oraz biura rachunkowe otrzymują nie tylko teoretyczne podstawy, ale przede wszystkim praktyczne narzędzia do zarządzania kosztami zatrudnienia. Publikacja ta jest nieocenionym źródłem wiedzy, które pomoże każdej organizacji dostosować swoje strategie personalne do wymogów współczesnej ekonomii, zapewniając jej stabilność finansową i rozwój.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Nauki społeczne,  Ekonomia i biznes,  Finanse,  Prezentacje,  Sprzedaż,  Prawo,  Aplikacje,  Budowlane,  Finansowe,  Karne,  Kodeksy
Wydawnictwo: Infor
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 165x235
Liczba stron: 92
ISBN: 9788382685541
Wprowadzono: 10.03.2024

RECENZJE - książki - Jak optymalizować koszty zatrudnienia, Poradnik dla pracodawców

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: