Ekspektatywa oraz inne prawa wynikające z umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym - Joanna Bocianowska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ekspektatywa oraz inne prawa wynikające z umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym (twarda)

  • Promocja
    image-promocja

książka

Ekspektatywa oraz inne prawa wynikające z umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym - opis produktu:

W książce poddano analizie odrębne prawa podmiotowe wynikające z zawieranych w obrocie gospodarczym umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym, ze szczególnym uwzględnieniem ekspektatywy.
Wybór akurat tego rodzaju prawa jest podyktowany długotrwałością procesu powstawania prawa docelowego i potrzebą zabezpieczenia w tym stanie przejściowym praw osób oczekujących.

Autorka w oparciu o orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i sądów powszechnych, dokonuje analizy porównawczej tych praw podmiotowych, w celu wykazania podstawowych różnic w ich konstrukcjach prawnych oraz zasadach obrotu.
Opracowanie ma na celu przede wszystkim usystematyzowanie i wykazanie konieczności regulacji ekspektatywy w jednej z najistotniejszych sfer jaką jest obecnie, w okresie dynamicznego wzrostu gospodarczego, sfera budownictwa mieszkaniowego.

 Książka jest przeznaczona dla przedstawicieli zawodów prawniczych â adwokatów, radców prawnych i sędziów â oraz pracowników administracji publicznej i przedsiębiorców w branży deweloperskiej.

Książka Ekspektatywa oraz inne prawa wynikające z umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym pochodzi z wydawnictwa Wolters Kluwer. Autorem książki jest Joanna Bocianowska. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo, budowlane. Książka Ekspektatywa oraz inne prawa wynikające z umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym liczy 192 stron. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Ekspektatywa oraz inne prawa wynikające z umów realizatorskich w budownictwie mieszkaniowym

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: