Ekonomia i biznes: książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o biznesie i ekonomii

Co czytać? każdy ma swoje utrwalone preferencje, jedni zaczytują w książkach historycznych, inni wolą biografie lub kryminał. Relaks z książką zawsze przynosi korzyść, rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo. Warto również czasami sięgnąć po książki naukowe, które przybliżą nam zagadnienia, w których nie czujemy się mocni. Na przykład książki o ekonomii czy książki o biznesie, zwłaszcza te napisane w przystępny sposób, zaopatrzone w wykresy i pomocnicze obrazki, które łatwo zapamiętać.

Czytaj dalej
z384
1 - 384 z 9203 ofert

Książki o ekonomii i biznesie – dla kogo

Ekonomia i biznes to dla wielu ludzi nowe zagadnienia, mają one jednak wpływ na ich życie, a  zrozumienie procesów ekonomicznych może pozytywnie wpłynąć na przyszłość człowieka. Zrozumienie mechanizmów rządzących ekonomią, biznesem i rynkiem pozwoli łatwiej odnaleźć się we współczesnym świecie i podejmować trafniejsze decyzje ekonomiczne, na skalę swojej rodziny. Domowe finanse to sprawy ważne, nie ma tu jak w dużej firmie działu księgowości, dyrektora finansowego, a wszystkie decyzje podejmujemy sami. Może warto trochę się do tego przygotować? Z odpowiednią książką o ekonomii, zapanujesz nad niepotrzebnymi wydatkami i ustabilizujesz domowy budżet.

Książki o biznesie dla firm

Jak odpowiednio zarządzać firmowymi finansami? To wcale nie jest proste, szczególnie jeśli prowadzisz działalność dopiero od niedawna. Z odpowiednim tytułem z działu książek o biznesie i ekonomii, poznasz obowiązujące prawa, dowiesz się jakie opłaty i podatki obowiązują Twoją firmę i zaznajomisz się ze wszystkimi niezbędnymi pojęciami z zakresu gospodarki, handlu, biznesu i ekonomii. Dzięki książkom ekonomicznym, zdobędziesz podstawy niezbędne do analizy wyników jakie osiąga Twoja firma. Jeśli potrzebujesz zasięgnąć dodatkowych informacji z zakresu prawa, zajrzyj do działu książek o prawie.

Książki ekonomiczne – pomoc dla każdego

Książki ekonomiczne mogą okazać się bardzo pomocne przy zakładaniu działalności gospodarczej, kiedy oprócz dobrego pomysłu potrzebujemy też biznesplanu, na którym się oprzemy. Książki o biznesie to dobry pomysł na prezent, gdyż właściwie każdy z nas prowadzi jakiś mały 'biznes', codziennie dokonuje wielu transakcji.

Czytanie z pewnością wzbogaca, gdyż żyje się wiele razy życiem książkowych bohaterów, w przypadku książek o ekonomii czy biznesie może wzbogacić dosłownie. Z właściwym tytułem z działu książek o biznesie i ekonomii, zapanujesz nad domowym budżetem lub wyprowadzisz firmę z kłopotów finansowych. Dobierz książkę ekonomiczną do swoich potrzeb z pomocą Gandalf.com.pl.