SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Smolarz

Komisarz Igor Brudny Tom 6

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

Opis produktu:

W malowniczych Bieszczadach, gdzie natura dyktuje mieszkańcom warunki życia, dochodzi do tajemniczego zaginięcia dwóch turystek. W cieniu tej tragedii ożywają z zapomnienia dawne opowieści o przerażającym, bieszczadzkim Smolarzu. Postaci, której mroczne widmo nieustannie towarzyszyło przez lata górskim mieszkańcom. Wkrótce po zniknięciu kobiet atmosfera w okolicy przybiera posępny ton, a miejscowi zaczynają patrzeć na siebie z nieufnością, obawiając się ukrytego zagrożenia.

Splot nieoczekiwanych wydarzeń


W wir tych tajemniczych wydarzeń zostaje wciągnięty nie kto inny jak sam Igor Brudny. Komisarz poszukujący w Bieszczadach upragnionego spokoju od burzliwej przeszłości. Dręczony wyrzutami sumienia z powodu własnych błędów, wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w intrygującą sprawę zaginięcia. Jego ścieżki krzyżują się z sąsiadem Samuelem, którego to mieszkańcy obwiniają za popełnienie makabrycznej zbrodni. Komisarz Igor Brudny jako jedyny nie daje się zwieść i nie wierzy w winę niepozornego wypalacza drewna.

Układ z politykiem na czele


Komisarz, będący jedynym sceptykiem w sprawie winy Samuela, musi stawić czoła nie tylko tajemniczemu zabójcy, ale także miejscowemu układowi sił. Przywódcą tego układu jest wpływowy polityk, przed którym drżą wszyscy mieszkańcy. Dzięki swojej pozycji społecznej ma wszystkich w garści i nie waha się tego wykorzystywać. Czy jeden człowiek zdoła stawić czoła skomplikowanemu układowi miejscowych gigantów?

Zmowa milczenia


W poszukiwaniu prawdy Igor Brudny odkrywa zawiłe intrygi, kryjące się pod powierzchnią spokojnego życia górskiej społeczności. Tajemnica, którą odkryje, okazuje się głębsza i bardziej przerażająca niż legenda o Bieszczadzkim Smolarzu. Opowieść ta to nie tylko łamigłówka kryminalna, ale także podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, gdzie rzeczywistość staje się bardziej przerażająca niż najstraszniejsze legendy.

Genialna seria kryminalna


Dowiedz się, jaką rolę w tym wszystkim odegra komisarz Igor Brudny, którego losy można było poznać we wcześniejszych tomach serii, takich jak Zaraza czy Bagno. Autor Przemysław Piotrowski kolejny raz zabiera czytelników do świata, gdzie nic nie jest czarno-białe, a z pozoru proste sprawy prowadzą do odkrywania najmroczniejszych tajemnic.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: kryminał,  sensacja
Wydawnictwo: Czarna Owca
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 135x210
Ilość stron: 424
ISBN: 9788382529791

Przemysław Piotrowski - przeczytaj też

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Smolarz, Komisarz Igor Brudny Tom 6 - Przemysław Piotrowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: