Polecamy

„Trening życia”, czyli jak fitness zmienia życie na lepsze

Książka Majewski Trenuje, Deynn
Napisane przez Gandalf

Nie jest to powieść fantasy, kryminał, ani biografia wybitnej osoby, ale znika z półek i za moment ma szansę stać się bestsellerem. Co to za tytuł? Poznajcie „Trening życia” Majewski Trenuje i Deynn – książkę o fitnessie, treningach i zdrowym odżywianiu i sprawdźcie, co sprawia, że rozchodzi się niczym ciepłe bułeczki!

Ocena Blog Gandalf:

Trening życia Motywacja, dieta, ćwiczenia

Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia – Majewski Trenuje, Deynn

Za sukcesem poradnika „Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia” stoją jego autorzy: Daniel Majewski i Marita Surma, bardziej znana jako Deynn. Średniemu i starszemu pokoleniu te nazwiska niewiele mówią, jednak wśród młodzieży są niezwykle popularne. Majewski jest trenerem personalnym i żywym przykładem na to, że ćwiczenia fizyczne zmieniają nie tylko ciało, ale i całe życie. Jak sam pisze, był zakompleksionym chłopakiem z nadwagą, który wreszcie zainteresował się sportem, a siłownia stała się jego pasją i pomysłem na życie.

Pewnego dnia w jego życiu pojawiła się Deynn. Odtąd prywatnie stanowią parę, a w mediach społecznościowych królują niepodzielnie. „Królowa Snapchata”, „Księżniczka Instagrama” – to tylko niektóre określenia odnoszące się do Deynn, które wyraźnie określają jej rolę w mediach społecznościowych. Obydwoje prowadzą wspólny kanał na YouTube, który oglądają setki tysięcy fanów. Porady dotyczące ćwiczeń, modelowania sylwetki i zdrowego odżywiania umieszczają na stronie deynn-majewski.pl.

Sami są najlepszą reklamą stylu życia, jaki propagują. Mają wzorcowo wyrzeźbione ciała i prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Nic dziwnego, że młodzież jest nimi zafascynowana, a że na fascynacji się nie kończy, świadczy fakt, że książka w błyskawicznym tempie znika z półek. Fani chcą iść w ślady swoich idoli: zdrowo żyć i pięknie wyglądać. Daniel i Deynn potrafią ich zmotywować do walki o siebie, pokonywania słabości i wreszcie – stawiania i osiągania celów. Wiedzą, jak zdobyć sukces, bo sami musieli się zmagać z własnymi słabościami.

W książce „Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia” znajdziemy odpowiedzi na następujące pytania: Skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa? Na czym oprzeć skuteczny plan treningowy? Książkę można więc traktować jako solidny poradnik, który daje konkretne wskazówki i w którym znajdziemy także starannie rozpisane treningi – Majewski jest w końcu trenerem personalnym, a Deynn jego najlepszą podopieczną. Można im w pełni zaufać.

Nie da się ukryć, że Daniel Majewski i Deynn mogą dla niektórych okazać się postaciami nieco kontrowersyjnymi, ale jeśli ich fani odejdą od biurek, porzucą fatalne nawyki żywieniowe, podejmą wysiłek pracy nad swoim ciałem i zadbają o zdrowie to czy nie będzie to ogromny sukces książki i jej autorów?

Sprawdźcie sami tę potężną dawkę motywacji i konkretnych porad. „Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia” możecie zamówić na Gandalf.com.pl.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Gandalf