Polecamy Recenzje

„Trening życia”, czyli jak fitness zmienia życie na lepsze

Książka Majewski Trenuje, Deynn
Avatar
Napisane przez Gandalf

Nie jest to powieść fantasy, kryminał, ani biografia wybitnej osoby, ale znika z półek i za moment ma szansę stać się bestsellerem. Co to za tytuł? Poznajcie „Trening życia” Majewski Trenuje i Deynn – książkę o fitnessie, treningach i zdrowym odżywianiu i sprawdźcie, co sprawia, że rozchodzi się niczym ciepłe bułeczki!

Ocena Blog Gandalf:

Trening życia Motywacja, dieta, ćwiczenia

Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia – Majewski Trenuje, Deynn

Za sukcesem poradnika „Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia” stoją jego autorzy: Daniel Majewski i Marita Surma, bardziej znana jako Deynn. Średniemu i starszemu pokoleniu te nazwiska niewiele mówią, jednak wśród młodzieży są niezwykle popularne. Majewski jest trenerem personalnym i żywym przykładem na to, że ćwiczenia fizyczne zmieniają nie tylko ciało, ale i całe życie. Jak sam pisze, był zakompleksionym chłopakiem z nadwagą, który wreszcie zainteresował się sportem, a siłownia stała się jego pasją i pomysłem na życie.

Pewnego dnia w jego życiu pojawiła się Deynn. Odtąd prywatnie stanowią parę, a w mediach społecznościowych królują niepodzielnie. „Królowa Snapchata”, „Księżniczka Instagrama” – to tylko niektóre określenia odnoszące się do Deynn, które wyraźnie określają jej rolę w mediach społecznościowych. Obydwoje prowadzą wspólny kanał na YouTube, który oglądają setki tysięcy fanów. Porady dotyczące ćwiczeń, modelowania sylwetki i zdrowego odżywiania umieszczają na stronie deynn-majewski.pl.

Sami są najlepszą reklamą stylu życia, jaki propagują. Mają wzorcowo wyrzeźbione ciała i prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Nic dziwnego, że młodzież jest nimi zafascynowana, a że na fascynacji się nie kończy, świadczy fakt, że książka w błyskawicznym tempie znika z półek. Fani chcą iść w ślady swoich idoli: zdrowo żyć i pięknie wyglądać. Daniel i Deynn potrafią ich zmotywować do walki o siebie, pokonywania słabości i wreszcie – stawiania i osiągania celów. Wiedzą, jak zdobyć sukces, bo sami musieli się zmagać z własnymi słabościami.

W książce „Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia” znajdziemy odpowiedzi na następujące pytania: Skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa? Na czym oprzeć skuteczny plan treningowy? Książkę można więc traktować jako solidny poradnik, który daje konkretne wskazówki i w którym znajdziemy także starannie rozpisane treningi – Majewski jest w końcu trenerem personalnym, a Deynn jego najlepszą podopieczną. Można im w pełni zaufać.

Nie da się ukryć, że Daniel Majewski i Deynn mogą dla niektórych okazać się postaciami nieco kontrowersyjnymi, ale jeśli ich fani odejdą od biurek, porzucą fatalne nawyki żywieniowe, podejmą wysiłek pracy nad swoim ciałem i zadbają o zdrowie to czy nie będzie to ogromny sukces książki i jej autorów?

Sprawdźcie sami tę potężną dawkę motywacji i konkretnych porad. „Trening życia. Motywacja, dieta, ćwiczenia” możecie zamówić na Gandalf.com.pl.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf