Historia i misja firmy|O Gandalfie | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

 

Nasza misja to nie magia!

 

Chcemy ułatwić zakupy naszym Klientom.
Trochę czarów, dużo naszej pracy, jeszcze więcej pomysłów
i tak powstaje najszersza oferta w sieci.
To wszystko specjalnie dla Was.
Gandalf.com.pl potrafi oczarować każdego!

 

 

 

HISTORIA

 

Sklep Gandalf.com.pl powstał w marcu 2004 roku w Łodzi. Dynamiczny rozwój wiązał się z trzykrotną zmianą siedziby firmy, zwiększając tym samym, powierzchnią biurową oraz magazynową. 25 lutego 2005 roku firma przeniosła swoją siedzibę z ulicy Srebrzyńskiej na ulicę Łąkową, a już w 2008 roku mieściła się przy ulicy Piłsudskiego 135. W Lipcu 2016 roku sklep Gandalf.com.pl ponownie zmienił swoją lokalizację - tym razem na ulicę Beskidzką 37. Metraż magazynu wzrósł ponad pięciokrotnie, co znacznie poprawiło możliwości logistyczne firmy.

Na przestrzeni lat Gandalf.com.pl poszerzył swoją ofertę, wychodząc z konwencji księgarni internetowej, przy jednoczesnym dbaniu o najbardziej wybredne, czytelnicze gusta. Nieustanny rozwój a także wysoka jakość usług i produktów firmy przełożył się na współpracę z możliwie największą ilością wydawnictw i dostawców.
 
Poprzez proces rozwoju Gandalf z księgarnii przeobraził się w sklep internetowy!
 
Obecnie w bazie do dyspozycji Klienta jest ponad 300 tysięcy produktów: książki właściwie z każdej kategorii tematycznej, począwszy od romansów i literatury pięknej, poprzez poradniki, albumy, a skończywszy na reportażach, publikacjach naukowych i podręcznikach. Ponadto, sklep oferuje bardzo bogaty wybór filmów, muzyki, puzzli, gier i zabawek największych światowych producentów. Gandalf.com.pl rozwija równolegle tradycyjną ofertę książkową wraz z wersją audio. Prezentuje również e-booki i audiobooki. Dodatkowo w ofercie pojawiło się LEGO oraz nowy dział, w którym każdy znajdzie perfumy oraz kosmetyki dopasowane do własnych upodobań - drogeria
 
Opierając się na konsekwentnej, długofalowej strategii, marka Gandalf.com.pl pragnie uczestniczyć w życiu swoich Klientów, być blisko nich, oferować wysokiej jakości usługi i zwiększać popularność szerokiej oferty produktów. Kluczem do tego są nowoczesne sposoby komunikacji i reakcja na potrzeby Klientów. Dlatego też, w 2019 r. Gandalf.com.pl wystartował z nową, jeszcze wygodniejszą, wersją strony internetowej.
 
Opinie Klientów Gandalf.com.pl są kluczowe w planowaniu przyszłych działań firmy.
 
Dlatego również odwiedzający stronę mają możliwość dodania swojej autorskiej recenzji wybranych produktów, a najlepsze z nich zostają nagrodzone. Co więcej, stali Klienci mogą liczyć na rozbudowany program lojalnościowy, pozwalający gromadzić punkty i wymieniać je na darmową dostawę bądź dowolnie produkty. Firmę Gandalf.com.pl tworzy przede wszystkim grupa pracowników, którym zależy na dobrych relacjach z klientami indywidualnymi jaki i biznesowymi. Staramy się, aby każdy użytkownik naszej strony znalazł to czego szuka, a zakupione produkty spełniły nawet najwyższe oczekiwania.