SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

 

Jak zapłacić za produkty w naszym sklepie?

 

Za pobraniem

 

- płacisz gotówką kurierowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki. Forma jest dostępna tylko przy dostawie na terenie Polski.

 

Przelewem

 

- płacisz po złożeniu zamówienia. Przesyłka zostanie zrealizowana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną, jeżeli płatność odbywa się przez Pocztę Polską pieniądze na konto wpływają później). Numery kont i dane do przelewu otrzymasz od nas w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

 

Kartą kredytową - PayU

 

- zaufaj nam, wszystkie transakcje są zabezpieczone protokołem SSL. Należność za zakupy jest pobierana po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności. Ewentualna nadpłata (jeśli nie uda nam się w całości zrealizować zamówienia) zostanie zwrócona na konto karty. Obsługą tego rodzaju płatności zajmuje się firma PayU.

 

Przelewem online - PayU

 

- płacisz w trakcie składania zamówienia i informacja o płatności dociera do nas błyskawicznie.

 

Płatności odroczone PayPo 

 

- dzięki usłudze PayPo masz możliwość dokonania zakupów i opłacenia ich dopiero po otrzymaniu zamówienia oraz dokładnym sprawdzeniu produktów, bez konieczności blokowania swoich środków.

 

Płatności odroczone Twisto 

 

- opłacasz zakupy dopiero po dokładnym sprawdzeniu zamówienia lub w trzech dogodnych ratach, bez żadnych dodatkowych opłat! Aplikacja Twisto pozwala ci spłacić zakupy nawet do 45 dni od daty zakupu i podzielić płatność na aż 12 miesięcy.

 

Raty PayU

 

- w ten sposób możesz zapłacić za jeden lub kilka produktów w jednym zamówieniu. Dzięki Raty PayU w szybki i wygodny sposób wypełnisz wniosek kredytowy. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu przez bank będziesz mógł sfinalizować zakupy. Dowiedz się więcej >>

 

Numery naszych kont bankowych:

 

PKO BP S.A. - 60 1020 3378 0000 1102 0223 1157
mBank S.A. - 19 1140 1010 0000 5351 5400 1001

 

Faktury Vat

 

Do każdego zakupu otrzymasz od nas fakturę Vat. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na firmę, musisz wpisać dane firmy oraz NIP.