Płatności | Warunki zakupów | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

 

Jak zapłacić za produkty?

Aktualnie oferujemy następujące formy płatności:

 

Za pobraniem

- płacisz gotówką kurierowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki. Forma jest dostępna tylko przy dostawie na terenie Polski.

 

Przelewem

- płacisz po złożeniu zamówienia. Przesyłka zostanie zrealizowana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną, jeżeli płatność odbywa się przez Pocztę Polską pieniądze na konto wpływają później). Numery kont i dane do przelewu otrzymasz od nas w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

 

Kartą kredytową - PayU

- zaufaj nam, wszystkie transakcje są zabezpieczone protokołem SSL. Należność za zakupy jest pobierana po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności. Ewentualna nadpłata (jeśli nie uda nam się w całości zrealizować zamówienia) zostanie zwrócona na konto karty. Obsługą tego rodzaju płatności zajmuje się firma PayU.

 

PayPal  (opcja nie jest dostępna przy zakupie produktów z działu 'e-Książki')

- za zamówione produkty płacisz po złożeniu zamówienia. Aby dokonać płatności należy posiadać konto w systemie PayPal.

 

Przelewem online - PayU

- płacisz w trakcie składania zamówienia i informacja o płatności dociera do nas błyskawicznie.

 

Raty PayU

- w ten sposób możesz zapłacić za jeden lub kilka produktów w jednym zamówieniu. Dzięki Raty PayU w szybki i wygodny sposób wypełnisz wniosek kredytowy. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu przez bank będziesz mógł sfinalizować zakupy. Dowiedz się więcej >>
 

 

Numery naszych kont bankowych:


PKO BP S.A. - 60 1020 3378 0000 1102 0223 1157
mBank S.A. - 19 1140 1010 0000 5351 5400 1001

 

 

Faktury Vat

Do każdego zakupu otrzymasz od nas fakturę Vat. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT na firmę, musisz wpisać dane firmy oraz NIP.