Wyzwanie czytelnicze Gandalf.com.pl – odkryj nowy świat literacki!

książki Avatar
Napisane przez Magdalena Ulanowska
Brak komentarzy
Udostępnij:

Chcesz zmobilizować się do czytania? Sięgać częściej po wciągające pozycje? A może brakuje Ci pomysłów na nowe lektury? Weź udział w wyzwaniu czytelniczym i zainspiruj się naszymi pomysłami. Każdy miesiąc to nowe zadanie, które pozwoli Ci być bliżej książek, bohaterów i ich niesamowitych historii!

Nie tylko książki

Wyzwanie uwzględnia również ciekawe inicjatywy okołoczytelnicze; koniecznie sprawdź je wszystkie i podziel się z nami rezultatami! Możesz oznaczyć nas w swoich social mediach, dodając do postów hashtag #wyzwaniegandalfcompl, żebyśmy mogli udostępnić je na swoich kanałach. To zmobilizuje Cię do dalszej pracy i pozwoli Ci śledzić postępy innych czytelników!

Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez nieznane światy literatury! Wyzwanie czytelnicze to nie tylko świetna okazja do pogłębienia swojej miłości do czytania, ale również doskonały sposób na odkrycie nowych autorów, gatunków i inspirujących historii. Ukończone zadania przyniosą Ci nie tylko satysfakcję, ale także z pewnością zapewnią wiele innych korzyści, pozwalając na:

  • dołączenie do społeczności pasjonatów czytania (w tym Twojego ulubionego gatunku książek),
  • znalezienie pozycji, które pomogą Ci w nauce nowych umiejętności lub zainspirują do rozwoju osobistego,
  • wsparcie umiejętności skupienia i koncentracji, determinacji w dążeniu do celu,
  • odkrycie nowych stylów, które mogą skłonić Cię do rozwoju własnego warsztatu pisarskiego,
  • zainspirowanie się postępami i lekturami innych uczestników wyzwania.

Obejrzyj krótką zapowiedź, żeby dowiedzieć się więcej!

Wyzwanie czytelnicze: pierwsze zadanie dla Ciebie to…

Przeczytaj co najmniej 5 stron książki każdego dnia!

W propozycjach od Gandalf.com.pl znajdziesz krótsze i dłuższe pozycje, które szybko się czyta i które czytelnicy często oceniali jako wciągające. Może to zmobilizuje Cię do sięgnięcia po książkę każdego dnia i stworzenia rutyny, podczas której chwila czytania pozwoli Ci się dobrze nastawić na nadchodzące wydarzenia lub odpocząć po ciężkim dniu.

Bądź na bieżąco!

Śledź nasze media społecznościowe i bloga, żeby być na bieżąco ze wszystkimi zadaniami, które będą pojawiać się na początku każdego miesiąca! A jeśli nasze propozycje okażą się niezadowalające, może skorzystasz z naszych pomysłów z poprzedniego wyzwania czytelniczego?

Powodzenia! 

Udostępnij:
17 stycznia 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.