SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem internetowym. Nie osiągnęlibyśmy swojej pozycji, gdyby nie najlepsi dostawcy na rynku. Dzięki tej współpracy nasi klienci mają dostęp do wysokiej jako-ści produktów, które spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy dumni z naszej bliskiej kooperacji z czo-łowymi wydawcami książek, co pozwala nam oferować bogaty wybór literatury dla naszych klientów. Współpracujemy również z największymi wydawcami gier planszowych, dystrybutorami filmów i mu-zyki. Dzięki temu zapewniamy szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. 
Nasz zespół nie tylko ściśle pracuje z branżowymi liderami, ale także angażuje się w działania  instytu-cji i rozciąga patronaty nad wydarzeniami kulturalnymi, takimi jak m.in. targi książki. Dzięki temu mamy możliwość tworzenia unikalnych i inspirujących doświadczeń dla naszych klientów, jak również wspierania rozwoju i promocji kultury w społeczności lokalnej.
ORGANIZACJA WYDARZEŃ
image

Gandalf.com.pl jest współorganizatorem Łódzkiego Portu Gier

Spotkaj się z nami 13 i 14 stycznia na 47. edycji wydarzenia Łódzki Port Gier, podczas którego można pograć w naprawdę fajne planszówki i RPGi.
Wypożyczeniem gier, tłumaczeniem zasad i prowadzeniem rozgrywek zajmie się Stowarzyszenie Miłośników Erpegów i Fantastyki. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna udostępni na imprezę swoje przestronne patio, a na naszym stoisku będzie można kupić planszówkowe nowości i bestsellery.
Dodatkowo będzie można wygrać w konkursach gry od naszego partnera - Egmontu.
W godzinach 10-20 zapraszamyna Patio AHE przy ul. Rewolucji 1905r. 52
Szczegóły w wydarzeniu na FB

NASI PARTNERZY
PATRONATY MEDIALNE
image

Gandalf.com.pl jest "Patronem Medialnym" wydarzenia Targi Książki w Krakowie już kilkanaście lat!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa i różnorodna: oferta wydawnicza polskich i zagranicznych wydawnictw, warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej, spotkania z autorami, konkursy, wystawy, święto książki w Krakowie

26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie coraz bliżej! Spotykamy się 26-29 października w EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9. Ponad 400 wydawców, tysiące książek, setki spotkań z autorami i bogaty program towarzyszący. Wśród autorów m.in.: Katarzyna Bonda, prof. Jerzy Bralczyk, Max Cegielski, Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek, Max Czornyj, Jacek Dehnel, Jacek Dukaj, Katarzyna Grochola, Mikołaj Grynberg, Michał Heller, Aneta Jadowska, Sabina Jakubowska, Marek Krajewski, Roma Ligocka, Robert Makłowicz, Jakub Małecki, Robert Małecki, Łukasz Orbitowski, Valerie Perrin, Katarzyna Puzyńska, Michał Rusinek, Marusz Szczygieł, Szczepan Twardoch, Michał Witkowski, Janusz L. Wiśniewski i Jakub Żulczyk. Wśród autorów literatury faktu pojawią się autorzy tacy jak: Marta Abramowicz, Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz, Anna Goc, Marek Kamiński, Marcin Kącki, Joanna Kuciel-Frydryszak, Joanna Lamparska, Grzegorz Piątek, Małgorzata Rejmer, Zbigniew Rokita, Wojciech Tochman, Magdalena Wolińska-Riedi. Serdecznie zapraszamy!