Archiwum

Oni NIE czytają! Pomożesz? cz.4

Avatar
Napisane przez Gandalf

  Cześć! Nadszedł piątek, odpoczynku początek. Wyczuwam doskonałe nastroje, czyż nie? Każdy z Was zapewne szykuje się już do popołudniowego chillout`u. To doskonała okazja aby zaprosić na naszą kanapę… (ups!) do naszego programu, rzecz jasna, kolejnego gościa. Wczoraj poznaliście bardzo zapracowanego Konstantego, a dziś mam zaszczyt przedstawić Wam kanapowca Romana!

kanapowiec  Roman to nietuzinkowy gość. Można powiedzieć, że trochę „hipster”. Zawsze „elegancki”: perfekcyjnie rozciągnięta koszulka idealnie harmonizuje się z dresowymi spodniami w kratę. Na stopach niezawodne skarpety z „dziurką” – ostatni krzyk mody – i rozczłapane klapki Kubota. Sam szyk i elegancja! Gdziekolwiek nie wejdzie, czy to do kuchni, czy do sypialni, roztacza swój splendor. Błyszczy na salonach! A szczególnie w swoim własnym. Kiedy wchodzi, uśmiecha się szeroko, bo na środku stoi ona – piękna, ukochana, z krągłościami gdzie trzeba. Na jej widok mięknie mu serce, bo wie, że razem spędzą wspaniały wieczór… Zaraz, zaraz? A o czym Wy myślicie? Przecież mówimy o kanapie – centralnym punkcie w jego salonie!

Oprócz kanapy jest nieodzowny stolik – żeby chipsy nie walały się po dywanie (choć i tak pewnie będą), a zimne piwo się nie rozlało. Ach, jest i on! Jaśnie Pan Telewizor – super-hiper nowoczesny, rozdzielczość 7680×4320 pikseli, 85-cali, miliard opcji i aplikacji. I dekoder, bo jak inaczej mógłby korzystać z pełnego pakietu kanałów oferowanych przez jedną z platform cyfrowych?

Spośród tłumu wyróżnia go odrobina zmęczenia na twarzy z braku snu, lekko podkrążone oczy i tygodniowa broda, która błaga o litość. Gdy zapytać go o dzisiejszą „rozkładówkę” TV, rozkwita jak kwiat na wiosnę. Z dokładnością do milisekundy wymieni wszystkie najważniejsze punkty programu. Godzinami potrafi rozprawiać o filmie, który widział przed chwilą i nowym serialu, który właśnie trafia do Polsatu. Jeśli zdobędziesz jego przyjaźń, może zaprosi Cię do swojego królestwa by razem doświadczyć niezapomnianych emocji. Może nawet pozwoli Ci usiąść na kanapie…

  Co przynieść mu w prezencie? Na pewno chipsy o smaku zielonej cebulki. A tak dodatkowo może książkę? Jedna z tych pozycji ma szansę wygrać nawet z ulubionym serialem:

 

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Avatar

Gandalf