SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Najlepsze miejsce na świecie Gdzie wschód zderza się z zachodem (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Literackie
Data wydania 2023
Oprawa twarda
Ilość stron 496

Opis produktu:

Książka pod tytułem Najlepsze miejsce na świecie. Gdzie wschód zderza się z zachodem została napisana przez Jacka Bartosiaka - polskiego publicystę, który poświęca większość swojej uwagi strategiom wojennym, bezpieczeństwu i geopolityce. Jak wskazuje sam autor, jest to jego najbardziej osobista książka. Dotyczy Rzeczpospolitej i podejścia Polaków do tego, czym ona dla nich jest, jakie wiążą z nią plany i marzenia. Stawia przed czytelnikami wiele trudnych pytań, na które powinien odpowiedzieć sobie każdy obywatel. Dotyczą potencjalnego widma wojny, które może wisieć nad naszą ojczyzną, a także strategii, jaką powinno przyjąć polskie wojsko, by do tego nie dopuścić, a w razie czego odpowiednio się bronić. Autor snuje refleksje, jaki wpływ mają polskie elity polityczne na międzynarodowe stosunki w tych trudnych czasach, w których przyszło nam żyć. Najlepsze miejsce na świecie to książka z gatunku literatury faktu i reportażu, którą powinien przeczytać każdy świadomy obywatel deklarujący samego siebie jako patriotę.

Książka dla znawców tematu i zwykłych obywateli


W publikacji zatytułowanej Najlepsze miejsce na świecie Jacek Bartosiak zauważa, że działania wojenne, które trwają na terenie Ukrainy, znacząco zmieniają współczesny świat, nie pozostając bez wpływu także na nasz kraj. Zastanawia się w niej, co należy zrobić, byśmy jako Polacy wyszli z tej sytuacji bez szwanku. Dzięki temu, że w sposób niezwykle obrazowy i sugestywny opisuje poszczególne zagadnienia, książkę Najlepsze miejsce na świecie czyta się jednym tchem niczym dobry kryminał. Ma zatem szansę spodobać się każdemu, komu zależy na dobru ojczyzny. Sprawdzi się zarówno w przypadku specjalistów, znawców polityki, historyków i strategów, jak i zwykłych obywateli zainteresowanych tym, co obecnie dzieje się w Polsce i wokół niej. Najlepsze miejsce na świecie to aż pięćset stron wartościowych refleksji, z którymi wręcz trzeba się zapoznać!
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: bestsellery,  Książki na prezent 🎁,  książki na wakacje,  wysyłka 24h
Kategoria: literatura faktu, publicystyka
Wydawnictwo: Literackie
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 145x207
Ilość stron: 496
ISBN: 9788308080719
Wprowadzono: 17.01.2024

RECENZJE - książki - Najlepsze miejsce na świecie Gdzie wschód zderza się z zachodem - Jacek Bartosiak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: