SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Jacek Bartosiak - biografia

Jacek Bartosiak to autor licznych książek z zakresu szeroko pojętych zmian zachodzących na świecie, w tym wynikających z obszarów geopolityki i geostrategii. Porusza wiele istotnych kwestii, dotyczących aktualnych wydarzeń na świecie oraz swoje przewidywania względem nich. Jest także założycielem i współwłaścicielem kilku firm i spółek. Jacek Bartosiak jest ekspertem w swojej dziedzinie, przez co jest chętnie zapraszany do udziału w debatach, konferencjach i programach telewizyjnych bądź radiowych. 

Jacek Bartosiak – czym jest geopolityka i geostrategia?


Geopolityka i geostrategia to dwie dziedziny, w których ekspertem jest Jacek Bartosiak. To właśnie na ich podstawach opierają się książki, publikacje i inne dziedziny zawodowe tego autora. Na czym one polegają? Geopolityka to dziedzina, która upatruje procesy polityczne, jako wynik zmian geograficznych. Bada wpływ geografii na sposoby prowadzenia polityki zagranicznej i wzajemne oddziaływanie tych dziedzin na siebie nawzajem. Geostrategia z kolei to odłam geopolityki, który odnosi się do podporządkowywania strategii politycznych do zmian i procesów geograficznych. Na ich prawach powstała m.in. publikacja Jacka Bartosiaka – e-book Rzeczpospolita między lądem a morzem. Jacek Bartosiak jest także założycielem i właścicielem firmy, tzw. think tanku Strategy&Future, którego celem jest szerzenie myśli geopolitycznej w Polsce. Jest również współzałożycielem Play of Battle, zajmującej się przygotowaniem symulacji wojskowych.

Jacek Bartosiak – książki, które dają do myślenia


Jacek Bartosiak – książki to kategoria, która zmusza czytelnika do podjęcia refleksji. Czy autor ma rację? Czy naprawdę może grozić nam niebezpieczeństwo ze strony wschodnich sąsiadów? Czy może dojść do starcia pomiędzy największymi światowymi mocarstwami – Stanami Zjednoczonymi a Chinami? Poznaj argumentację autora i wybierz dogodną dla siebie formę twórczości Jacka Bartosiaka – e-booki, książki tradycyjne – wszystko to znajdziesz na Gandalf.com.pl. Może zaintryguje Cię tytuł Koniec końca historii, Przeszłość jest prologiem, a może Wojna w kosmosie: Przewrót w geopolityce

Jacek Bartosiak – książki o III Wojnie Światowej


Czy III Wojna Światowa jest prawdopodobna? Zdaniem Jacka Bartosiaka i współautora książki Nadchodzi III Wojna Światowa: Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? – Piotra Zychowicza, nawet bardzo. Jaką rolę odegra w niej Polska i czy Stany Zjednoczone spełnią swoje obietnice o ewentualnym wsparciu w razie agresji ze strony Rosji? Na te i wiele innych, autorzy odpowiadają w swojej publikacji. W obecnej sytuacji, w jakiej został postawiony świat, przemyślenia Jacka Bartosiaka – książka będąca zapowiedzią III Wojny Światowej, jest niezwykle aktualna.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 28 książek, których autorem jest: Jacek Bartosiak. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: historia, biografie i wspomnienia, Nauki społeczne, literatura faktu, publicystyka, Nauki ścisłe, nauki przyrodnicze, poradniki, okazje do -60%, outlet, polityka, literatura faktu i reportaż, nauki społeczne, Książki na prezent 🎁, bestsellery, literatura popularno-naukowa, promocje książkowe, wysyłka 24h, bestsellery wszech czasów, nowości, Literackie nowości 2023, Bestsellery.

Na książki autora Jacek Bartosiak mamy rabaty sięgające do 36%.
... ...