SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Przemysław Piotrowski - biografia

Przemysław Piotrowski urodził się 5 czerwca 1982 roku w Zielonej Górze. Jest absolwentem studiów na kierunku politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Pokrewne nauki studiował również w USA i Hiszpanii. Pisał dla Gazety Lubuskiej w latach 2003-2013. Zajmował się tam tematami zarówno sportowymi, jak i śledczymi. Był rzecznikiem prasowym w klubie koszykarskim Stelmet Intermarche Zielona Góra. Rok 2014 przebiegł mu pod znakiem pracy w sektorze naftowym w Norwegii. Przemysław Piotrowski zadebiutował w 2015 roku książką noszącą tytuł Kod Himmlera. Największą sławę przyniosła mu seria o Igorze Brudnym.

Przemysław Piotrowski – książki o przerażającym porwaniu dziewczynki


Przemysław Piotrowski książki pisze głównie z gatunku kryminałów, jednak nie ogranicza się wyłącznie do nich. W jego twórczości czytelnicy odnajdą również thriller psychologiczny czy wątki sensacyjne oraz dramatyczne. Przykładem jego powieści jest tytuł Prawo matki, rozpoczynający cykl pod tytułem Luta Karabina. Została ona wydana w miękkiej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo Czarna Owca. Na okładce znajduje się kobieta z włosami do tyłu na czerwonym tle, zasłaniająca twarz napisami. Przemysława Piotrowskiego książki przedstawiają historię Luty Karabiny, która słynie z bycia najlepszą w siłach specjalnych. Dziś zajmuje się pracą u wybrzeży Norwegii na platformie wiertniczej. Jest samotną matką wychowującą dwójkę dzieci. Gdy pewnego dnia wybiera się z nimi na wypoczynek, ktoś porywa jej córkę. Czas pędzi, policja nie daje sobie rady ze śledztwem i pojawiają się pogłoski, że porwali ją handlarze ludźmi. Luta Karabina zaczyna więc działać na własną rękę. Pomaga jej Zygmunt Szatan - tropiciel i glina, który chce wyrównać rachunki z przeszłości. Czy uda im się odnaleźć dziewczynkę? Przekonaj się sam, czytając Przemysława Piotrowskiego książki! A jeśli szukasz także innych powieści sensacyjnych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.

Książki Przemysława Piotrowskiego pełne brutalnych morderstw i śledztw prowadzonych w ich sprawie


Książki Przemysława Piotrowskiego to również, wyżej wspomniana, seria o Igorze Brudnym. W jej skład wchodzą cztery tomy o następujących tytułach: tom pierwszy - Piętno, tom drugi - Sfora, tom trzeci - Cherub oraz tom czwarty - Zaraza. W części pierwszej główny bohater - warszawski policjant - wraca do rodzinnego miasta, by udowodnić swoją niewinność, bowiem wyjątkowo podobny do niego mężczyzna jest poszukiwany za brutalne morderstwo. W części drugiej zostaje odnaleziona ręka, prawdopodobnie odgryziona przez człowieka. Coraz więcej ludzi przypuszcza, że w Zielonej Górze grasuje wilkołak. Po znalezieniu zmasakrowanych zwłok zakonnicy, śledczy postanawiają rozwikłać tę tajemniczą zagadkę. Książki Przemysława Piotrowskiego to również tom trzeci serii, w którym ofiarą morderstwa pada prokurator Brunon Kotelski. Morderca zdaje się działać z odpowiednio przygotowanym wcześniej planem, polując na samych śledczych. Igor Brudny próbuje uratować siebie i przyjaciół. W ostatniej części, po wyjątkowo trudnym pojedynku, główny bohater potrzebuje czasu, by dojść do siebie. Po raz kolejny zostają znalezione zwłoki, tym razem kobiety, którą całkowicie pozbawiono krwi.

Przemysław Piotrowski – ebooki tak elektryzujące, że przyprawiają o ciarki na plecach


Przemysława Piotrowskiego ebooki znajdziesz na naszej stronie w dwóch różnych formatach: mobi oraz epub, byś mógł dopasować je do swojego czytnika i cieszyć się lekturami autora w każdej chwili. Należy do nich, między innymi, tytuł Matnia. Ukazał się nakładem wydawnictwa Czarna Owca w 2021 roku. Na okładce znajduje się mroczny dom umieszczony we mgle i otoczony przez bezlistne drzewa. Przemysława Piotrowskiego ebooki opowiadają historię Zuzy - trzydziestoczterolatki, która zawsze jakoś dawała sobie w życiu radę. Gdy odkrywa, że jej były to naciągacz, musi zmierzyć się z prawdą. Jest w bliźniaczej ciąży, a właśnie straciła oszczędności i pracę. W jej głowie pojawiają się zatem myśli, że nowy związek z Markiem jest zbyt piękny. Zgadza się jednak na przeprowadzkę do jego rodzinnego domu na wieś. Gdy mężczyzna dostaje zlecenie i musi wyjechać, Zuza zostaje sama w domu ze świadomością, że w niedalekim jeziorze niegdyś topiono czarownice.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 67 książek, których autorem jest: Przemysław Piotrowski. Dostępne formaty: miękka, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: sensacja, Nauki społeczne, Nauki humanistyczne, kryminał, sensacja, nagrody literackie, pakiety, sport i rekreacja, fantastyka, sensacja i literatura grozy, literatura faktu i reportaż, fantastyka, Książki na prezent 🎁, książki na wakacje, bestsellery wszech czasów, Książka Roku 2023, nowości, Bestsellery.

Na książki autora Przemysław Piotrowski mamy rabaty sięgające do 33%.
... ...
Zobacz więcej produktów