Nadchodzi III wojna światowa - Piotr Zychowicz - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nadchodzi III wojna światowa (twarda)

Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji?

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment odsłuchaj fragment przeczytaj fragment

Nadchodzi III wojna światowa, Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? - opis produktu:

Rywalizacja między wielkimi mocarstwami wchodzi w fazę krytyczną. Czy Stany Zjednoczone pójdą na wojnę z Chinami? Po czyjej stronie stanie Rosja? Czy Polska zostanie wciągnięta w III wojnę światową? Czy świat stoi na krawędzi nuklearnej zagłady? To tylko niektóre z pytań, na które próbują odpowiedzieć Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz. Znany geopolityk oraz publicysta historyczny rozmawiają o Polsce i świecie. O tym, czy armia Rzeczypospolitej jest gotowa odeprzeć atak i obronić państwo. Wrzesień `39 nie może się powtórzyć. Stany Zjednoczone wycofują się z Europy, aby skupić się na Pacyfiku. A to oznacza, że amerykańskie gwarancje dla Polski stają się coraz bardziej iluzoryczne. Na jakich sojuszników naprawdę możemy liczyć? Czy grozi nam rosyjska agresja i nowa Jałta? W wydaniu w twardej oprawie Jacek Bartosiak przedstawia swoją sztandarową ideę Armii Nowego Wzoru. Piotr Zychowicz pisze zaś o tym, jak Anglia skierowała pierwsze uderzenie Hitlera na Polskę.

Nadchodzi III wojna światowa - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Nadchodzi III wojna światowa, od Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak. Nadchodzi III wojna światowa spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak. Nie będziesz żałował! Nadchodzi III wojna światowa i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Nadchodzi III wojna światowa - opinie


Jeśli nadal nie jesteś pewny książki Nadchodzi III wojna światowa, zapoznaj się z ocenami i recenzjami naszych klientów. Może oni przekonają Cię, że Nadchodzi III wojna światowa - Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak to pozycja warta Twojej uwagi. Po przeczytaniu książki Nadchodzi III wojna światowa nie zapomnij zostawić swojej recenzji i wziąć udziału w konkursie! Wybierz książkę Nadchodzi III wojna światowa, sprawdź inne tytuły, których autorem jest Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak i przeczytaj biografię. To wszystko tylko na Gandalf.com.pl!
Zobacz pozostałe recenzje!

Książka Nadchodzi III wojna światowa Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji?, pochodzi z wydawnictwa REBIS. Autorami książki są Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż, nauki społeczne, polityka. Książka Nadchodzi III wojna światowa liczy 336 stron. Jej wymiary to 150x225. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wysyłka 24h
Kategoria: literatura faktu i reportaż,  nauki społeczne,  polityka
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: twarda w obwolucie
Okładka: twarda
Wymiary: 150x225
Ilość stron: 336
ISBN: 9788381883641
Wprowadzono: 29.01.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Nadchodzi III wojna światowa, Czy Ameryka porzuci Polskę na pastwę Rosji? - Piotr Zychowicz, Jacek Bartosiak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3/5 ( 2 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Marcin

ilość recenzji:40042

25-02-2022 16:29

Ta książka, to zbiór rozmów między Dr Jackiem Bartosiakiem a Piotrem Zychowiczem które odbywały się pomiędzy początkiem 2020 a końcem 2021 roku. Tematem poruszanym przez obu rozmówców jest Geopolityka w ogólnym tego słowa zakresie, konflikt mocarstw (Ameryka, Chiny) a w szczególności koncentrującej się na Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Postawione pytania to : Czy Rzeczpospolita może się obronić i w jaki sposób,; Strefy wpływów , podmiotowość czy przedmiotowość Rzeczypospolitej w relacjach z sojusznikami; Armia Nowego Wzoru. Autorzy bardzo wyraźnie przedstawiają możliwe scenariusze wojenne, jak i nakreślają dla Rzeczypospolitej swoją geopolityczną szansę jaka przed nami stoi, jak i zagrożenia. Szczególnie ważna pozycja biorąc pod uwagę mocno rozwijany projekt Armii Nowego Wzoru firmowany przez Dr Jacka Bartosiaka, jak i zdroworozsądkowe historyczne parabele pomiędzy 1939 a 2022 przedstawione Przez Piotra Zychowicza, miażdżące zupełnie dzisiejszą politykę Polski.
Obaj Autorzy tej Arcyważnej książki mają już na koncie spory dorobek pisarski. Jeżeli ktoś, z jakiegoś powodu nie wie, nie zna się i nie słyszał nic na ten temat, to polecam zacząć od tej pozycji, a następnie zagłębić się w starszej bibliografii obu Panów. Bo Warto.

Czy recenzja była pomocna?