SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Robert T. Kiyosaki - biografia

Urodzony w 1947 roku, na Hawajach, amerykański inwestor i biznesmen. W młodości służył podczas wojny w Wietnamie, a po powrocie zajął się sprzedażą kopiarek i inwestowaniem, przez co szybko się wzbogacił. Pisze także książki o charakterze motywacyjnym. Robert T. Kiyosaki doradza w nich, jak zostać majętnym człowiekiem, jak się szybko wzbogadzić i w co inwestować. Jego pierwsza książka Bogaty ojciec, biedny ojciec stała się bestsellerem na całym świecie. Zaraz za nią znalazły się kolejne tytuły, przynosząc Robertowi T. Kiyosaki globalną sławę. Część książek biznesmen napisał we współpracy z Donaldem Trumpem. Robert T. Kiyosaki zaprojektował także dwie gry planszowe - Cashflow 1 i Cashflow 2, które potwierdzają słuszność jego teorii finansowych. Popularne tytuły Roberta T. Kiyosaki to m.in. Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych, a czwórkowi zostają urzędnikami, Biznes XXI wieku czy Zwiększ swój finansowy IQ.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 21 książek, których autorem jest: Robert T. Kiyosaki. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, poradniki, nauki społeczne, komiks, poradniki, Książki na prezent 🎁, bestsellery.

Na książki autora Robert T. Kiyosaki mamy rabaty sięgające do 30%.
... ...