Wystąpienia publiczne, autoprezentacja: książki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wystąpienia publiczne i autoprezentacja książki dostępne na Gandalf.com.pl

Autoprezentacja to jedna z najbardziej przydatnych umiejetności, jakie człowiek może posiadać w dzisiejszym świecie. W wielu sytuacjach, czy to starając się o pracę, czy poznając nowych przyjaciół, musimy wiedzieć, jak pokazać się w najlepszym możliwym świetle. To właśnie ta umiejętność pozwoli zdobyć nam pewność siebie oraz sprawi, że nasze życie będzie szczęśliwsze. Ale jak się jej nauczyć? Najpopularniejsze oraz najbardziej wartościowe książki na ten temat dostępne są na stronie Gandalf.com.pl w dziale: autoprezentacja – książka.

Wystąpienia publiczne – książka

Istnieje wiele korzyści, które płyną ze znajomości technik wystąpień publicznych. Książki na ten temat pokażą, jak stać się lepszym mówcą oraz jak lepiej się prezentować. Nauczymy się, jak docierać do ludzi, na których wsparciu nam zależy, oraz jak zaintrygować naszego rozmówcę – nie tylko w kontekście biznesowym, ale także i prywatnym. Autopromocja – książki przygotują nas na niespodziewane okoliczności, które mogą wydarzyć się podczas naszego występowania, a także nauczą asertywności oraz radzenia sobie z niesprzyjającym tłumem. Publikacje podpowiedzą nam, co robić nie tylko, kiedy będziemy na scenie, ale także na rozmowie kwalifikacyjnej, czy też na spotkaniu z nowym, potencjalnym partnerem biznesowym. To, w jaki sposób się przedstawiamy, wpłynie nie tylko na Nasz własny wizerunek, ale także na wizerunek firmy, którą reprezentujemy.

Istnieje wiele zasad autoprezentacji. Książki wskazują między innymi na dostosowanie wypowiedzi do rodzaju rozmówcy. Umiejętny dobór słownictwa świadczy o naszej komunikatywności – inaczej będziemy rozmawiać z naszym szefem, a inaczej z naszymi kolegami. Często nawet użycie innego, bliskoznacznego słowa może spowodować, że zmianie znaczenia ulegnie cały komunikat, który staramy się przekazać. Aby osiągnąć dobre wrażenie podczas wystąpienia publicznego książka radzi, abyśmy starali się zapanować nad Naszym stresem, który może być widoczny nie tylko w głosie, ale także i w gestach. Inne rady to na przykład przygotowanie sobie tak zwanej „elevator pitch”, mocny uścisk dłoni, oraz patrzenie słuchaczom prosto w oczy. Jak powinniśmy wyglądać? Jakim tonem głosu mówić? Jak nawiązać wieź ze słuchaczami? Autopromocja książki podadzą o wiele więcej porad nie tylko dla początkujących, ale także dla zaawansowanych.

Autoprezentacja – książki

Umiejętność promocji samego siebie jest bardzo ważna w dzisiejszym świecie. To właśnie ona pozwala nam na osiągnięcie naszych celów wraz z pomocą innych ludzi dzięki sile naszego przekonywania. Autoprezentacja ułatwi Nam zdobycie zaufania oraz osiągnięcie dobrej relacji z innymi ludźmi – a człowiek przecież jest zwierzęciem standym. Publikacje na ten temat znajdują się w dziale książki autoprezentacja na stronie Gandalf.com.pl.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - prezentacje. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 25 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 61%.
z4
Zobacz więcej produktów