Książki o handlu i sprzedaży | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o handlu i sprzedaży

Chcesz stać się mistrzem sprzedaży? Mamy książki o handlu idealne dla Ciebie ✅ Najlepsza literatura ✅ Promocyjne ceny ✅ Darmowa dostawa ✅ Na Gandalf.com.pl znajdziesz wszystko potrzebne do rozwinięcia umiejętności negocjacji i rozmów biznesowych. Dobra biblia sprzedaży to pozycja obowiązkowa w arsenale każdego Key Account Managera czy Specjalisty ds. obsługi klienta. Umożliwi zyskanie pewności siebie i sprawne poruszanie w świecie handlu.

Handel – książki i poradniki

Handel to proces, który polega na sprzedaży i wymianie dóbr. Mogą to być zarówno produkty, towary, jak i usługi. Świat biznesu i innowacji pozwala wykreować wartość w wielu aspektach funkcjonowania. Najlepsze książki o handlu zdradzają ponadczasowe techniki i modele niezbędne do odnalezienia się w skomplikowanym świecie biznesu. Dotyczą one przede wszystkim umiejętności miękkich, ale nie tylko.

Handel w XXI wieku to także sprzedaż bezobsługowa – np. internetowa. Wymaga ona również pracy na aspektach takich jak marża, ceny czy płynność finansowa. Gałąź ta polega przede wszystkim na marketingu oraz ustaleniu polityki, która będzie zbieżna z celami i długotrwałym rozwojem firmy. Tylko ustalenie korzystnych zasad z wykorzystaniem profesjonalnych poradników sprzedaży pozwoli na generowanie zysku, będącego ostatecznym celem funkcjonowania organizacji. Chcesz poznać sposoby ustalania polityki cenowej czy zwiększania przychodu? Zainwestuj w książkę o handlu już dziś!

Poradniki o sprzedaży – podręcznik sprzedawcy

Wielu zadaje sobie pytanie, jak sprzedawać, żeby sprzedać? Dobry podręcznik sprzedawcy pozwoli odpowiedzieć na to i wiele innych pytań. W jaki sposób radzić sobie z obiekcjami klienta? Jak wyjść z roli sprzedawcy i stać się doradcą oraz przyjacielem kupującego? Co stanowi podstawę sukcesu w handlu? Jeśli w Twojej głowie roi się od podobnych pytań, sięgnij po książki o sprzedaży. Fachowa literatura należąca do kategorii sprzedaż poradniki zawiera wiele najlepszych pozycji z tej tematyki.

Książki o handlu i ich przebojowi autorzy

Mistrzowie negocjacji, eksperci rozmów biznesowych czy współcześni guru sprzedaży to nie tylko przedsiębiorcy, ale i mistrzowie budowy wizerunku i rozwoju osobistego. Każda książka o handlu opisuje sprzedaż jako dziedzinę, w której trzeba się ciągle rozwijać. Konkurencja nie śpi i staje się coraz bardziej wymagająca. Dlatego autorzy tacy jak Brian Tracy ciągle poszerzają swój warsztat. Pomaga im w tym oddane grono fanów, czytające publikacje oraz uczestniczące w prowadzonych przez nich konferencjach i wykładach.

Książki o sprzedaży – dlaczego warto kupić?

Poradniki i inne wydawnictwa, które dla Ciebie przygotowaliśmy, mogą w Twojej dłoni zmienić się w bardzo potężną oręż w walce o klienta. Regularne sięganie po nowe wydania literatury branżowej umożliwia usystematyzowanie wiedzy oraz otwiera głowę na nowe pomysły i techniki. Zajrzyj i czerp garściami z wiedzy teoretycznej i praktycznej opisanej w książkach o sprzedaży. Przekonaj się, że nawet niewielkie zmiany w sposobie prowadzenia biznesu mogą Ci przynieść sukces.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - handel. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 70 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 65%.
z11
1 - 11 z 252 ofert